Oğlu Oldu! - Son Dakika

Oğlu Oldu!

23.02.2010 09:23

1
NBA'in Utah Jazz takımında forma giyen Mehmet Okur, ikinci kez baba oldu.
2
Milli basketbolcunun eşi Yeliz Okur, geçtiğimiz gün Amerika-Salt Lake City'deki St. Mark Hastanesi'nde bir erkek bebek dünyaya getirdi. Takımının Golden State Warriors ile yapacağı maç nedeniyle Oakland'de bulunan Okur, eşinin doğum için hastaneye kaldırıldığını öğrenince ‘babalık izni' alarak karşılaşmaya çıkmadı ve ilk uçakla Salt Lake City'ye döndü.
3
3 yaşında, Melis adında bir kızları olan çift, oğullarına Yiğit Mehmet ismini verdi. İkinci kez baba olmanın kendisini çok mutlu ettiğini belirten Mehmet Okur, “Eşim Yeliz ve kızımız Melisa ile, ailemize yeni katılan Yiğit Mehmet'in mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Oğlu Oldu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı