Son Dakika Haberleri: Oğlunun Boğazına Bıçak Dayadı!

Oğlunun Boğazına Bıçak Dayadı!

9 yıl önce

1
Hatay'ın Erzin ilçesinde evi yanan bir kişi mağduriyetinin giderilmediğini söyleyip ilçe meydanında 4 yaşındaki oğlunun boğazına bıçak dayadı. Cinnet getiren ve mağduriyeti giderilmezse oğlunu öldüreceğini ifade eden baba, Kaymakam İskender Yönden'in uzun süren çabaları sonucunda ikna edildi.


2
Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk heykelinin önüne boyacılık yaparak evini geçindiren Hüseyin Taş (35), ayakkabı boyadığı sırada kendisine gelen bir telefonla evinde yangın çıktığını öğrendi.


İşini bırakarak evine giden Hüseyin Taş, evinde bulunan 4 yaşındaki çocuğunu alarak Cumhuriyet Meydanı'na geldi. Taş, yanında getirdiği bıçağı çocuğunun boğazına dayadı.

3
Daha önce evinde sebepsiz yere defalarca yangın çıktığını ifade eden Hüseyin Taş, esrarengiz yangınların çözülerek mağduriyetinin giderilmesini istedi.


Tüm yetkili mercilere başvurmasına rağmen çektiği sıkıntıların bir türlü giderilmediğini ve yeterince yardım yapılmadığını iddia eden öfkeli baba, evinde gün içerisinde tekrar yangın çıktığını ve bu durum karşısında ne yapacağını şaşırdığını ifade etti.


4
Evindeki tüm eşyaların yanarak kül olduğunu belirten Taş, yangınlar yüzünden çok zor günler geçirdiklerini, aile olarak psikolojilerinin bozulduğunu kaydetti.


Olay yerine gelen Erzin Kaymakamı İskender Yönden ile Emniyet Müdürü Ali Fuat Bozkurt, öfkeli babayı ikna etmeye çalıştı. Hüseyin Taş, ilçe kaymakamı İskender Yönden'in uzun uğraşları sonucunda sakinleşerek bıçağı elinden bıraktı.


5
Erzin Kaymakamı İskender Yönden ve Emniyet Müdürü Ali Fuat Bozkurt, mağdur vatandaşla birlikte yakında bulunan bir çay ocağına girdi. Burada Hüseyin Taş'ın derdini dinleyen Kaymakam Yönden, mağdur babanın çektiği sıkıntıların giderilmeye çalışıldığını belirtti. Kaymakam Yönden, ailenin gerektiği takdirde başka bir eve taşınacağını, kiranın ise Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından karşılanacağını açıkladı.Haber Yayın Tarihi: 03.02.2011 04:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!