Oğlunun doğum gününde çıplak poz paylaşan Ganalı artist, hapis cezasına çarptırıldı - Son Dakika

Oğlunun doğum gününde çıplak poz paylaşan Ganalı artist, hapis cezasına çarptırıldı

21.04.2021 09:03

Gana'da bir çocuk annesi kadın artist Rosemond Brown, 2020 yılının Haziran ayında oğlunun yedinci doğum günü münasebeti ile oğlu ile açık fotoğraf çektirdi. Fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Brown, hakkında soruşturma açıldı. Mahkeme fotoğrafın müstehcen olduğu ve aile içi şiddet içerdiği gerekçesi ile artiste 90 gün hapis cezası verdi.

1
Mahkeme fotoğrafın müstehcen olduğunun yanı sıra annenin çocuğunun rızasını almadan çocuğun fotoğrafını çekip paylaşmasını aile içi şiddet olarak değerlendirdi.
2
Mahkeme kararına Amerikalı şarkıcı Cardi B çok sert tepki gösterdi. Cradi B Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Birçok Amerikalı bu şekilde poz veriyor. Ben bunun cinsellik içerdiğini sanmıyorum" dedi.
3
Gana yasaları müstehcen yayınların satılması ve paylaşılmasını toplum ahlakına aykırı bir suç olarak değerlendiriyor.
4
5
6
7
8

Son Dakika Oğlunun doğum gününde çıplak poz paylaşan Ganalı artist, hapis cezasına çarptırıldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement