Oğlunun Fotoğrafı Yüzünden Linç Edilmişti ama Gerçek Bambaşka Çıktı - Son Dakika

Oğlunun Fotoğrafı Yüzünden Linç Edilmişti ama Gerçek Bambaşka Çıktı

3 yıl önce

1
Oğlu ve eşinin banyo duşunun altındaki fotoğrafını paylaştığı için adeta sanal lince maruz kalan Fotoğrafçı Heather Whitten'in çektiği karenin altında yatan gerçek bambaşka çıktı.

2
İnsanlar olayların gerçeğini bilmeden, önyargılı olarak eleştirmeye oldukça yatkın. Fotoğrafçı Heather Whitten ve eşi Thomas Whitten'da bu önyargılı eleştirilere maruz kaldı, niyetleri aslında oldukça güzelken.

3
Her şey, anne Heather Whitten'ın 1 ay önce baba Thomas ve oğlu Fox'un duştayken çektiği bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşmasıyla başladı. Ancak bu sıradan bir fotoğraf değildi. Fotoğrafta baba ve oğul duşun altındaydı.

4
Fotoğrafa yüzlerce nefret söylemli yorum geldi ve Facebook fotoğrafı yayından kaldırdı. Bazıları ise çıplaklığı göz ardı ederek olayın ardındaki hikayeyi anlamaya çalıştılar. Heather daha sonra olayı Facebook gönderisinde açıkladı.

5
Heather fotoğrafı Facebook'ta paylaşmıştı. Gerçekten verilmek istenen mesajı anlamak zor bu haliyle. Meğer o gün çocukları Fox gıda zehirlenmesi yaşamış, ateşi de yüksek olduğu için baba Thomas oğlunu duşa soktu ve ılık duş aldırarak rahatlamasını sağladı.

6
Anne Heather, baba ve oğul arasındaki harika bağı görür görmez kamerasına sarıldı ve anı ölümsüzleştirmek için fotoğraflarını çekti.

7
Fotoğrafı Facebook'ta paylaştıktan sonra bir hayli fazla olumsuz yorumlar gelmeye başladı. Heather, yorumlara aldırış etmedi ancak Facebook şikayet üzerine fotoğrafı kaldırdı. Heather ise daha sonra farklı bir fotoğraf paylaşarak altına da harika bir mesaj yazdı. “Gördüğüm manzara karşısından çok etkilenmiştim. Karşımdaki adamdan. Hayat arkadaşı ve babadan. Oğlumuzun hayatından endileşi bir şekilde onu öylesine bir sarmıştı ki… Oğlumuzun kulağına her şeyin düzeleceğini ve iyileşeceğini fısıldarken o kadar masum ve samimiydi ki… İnsanların yapmış olduğu olumsuz yorumlar karşısında gerçekten çok şaşırdım. Hikayenin aslını bilmiyorlardı bile. Takıldıkları tek nokta ikisinin de çıplak olmasıydı.


8
Heather'ın yukarıdaki Facebook gönderisi 140.000 kişi tarafından beğenildi ve 40.000 kişi tarafından paylaşıldı.
Heatherın yukarıdaki Facebook gönderisi 140.000 kişi tarafından beğenildi ve 40.000 kişi tarafından paylaşıldı.
Ailenizin bu tür fotoğraflarını çekmiyor olabilirsiniz. Benim paylaştığım türden fotoğraflar paylaşmıyor olabilirsiniz. Ancak bu size beni linç etme hakkını vermez. Yaşadığımız hayati tecrübeyi sansürsüz olarak paylaşmama engel olamazsınız. Paylaşım kesinlikle cinsel çağrışımlı değil. Fotoğrafta uygunsuz görüntüler yok.”

Haber Yayın Tarihi: 07.06.2017 02:44 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Kenan Doğulu'nun klibinde birkaç saniye gözükmüştü, şimdilerde Türkiye'nin hayran olduğu isim! Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi

Son Dakika Haberleri