Öğrencisiyle birlikte olan sapık öğretmenin, öğrencinin babasını aradığı ortaya çıktı! - Son Dakika

Öğrencisiyle birlikte olan sapık öğretmenin, öğrencinin babasını aradığı ortaya çıktı!

28.07.2019 12:14

ABD'de öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktıktan sonra, 20 yıl hapis cezası alan Brittany Zamora isimli öğretmenin, birlikte olduğu öğrencinin babasını aradığı ortaya çıktı.

1
Zamora'nın, bir öğrencisiyle aşk yaşadığının ortaya çıkmasının ardından, öğrencisinin babasını aradığı mahkemede kanıtlandı.

2
Yargı süreci sonunda 20 yıl hapis cezası alan Zamora'nın aileye, "Bana bu durumu açıklar mısınız, bu konuda konuşmak isterim. Polise ve mahkemeye gitmeden bu durumu halledemez miyiz" diye yalvardığı belirlendi.
3
Babanın Zamora'nın bu teklifini, "Oğlumun senin yüzünden ruh sağlığı bozuldu. Başka çocuklara da zarar vermeni istemiyorum" diyerek reddettiği ortaya çıktı.
4
Sapık öğretmen, teklifinin reddedilmesinin ardından telefonu eşine verdi ve aileyi ikna etmeye çalıştı.
5
Öğrencinin ailesi ise Zamora'nın eşine, ''Senin eşin bir canavar olmayı ve çocuklara zarar vermeyi tercih etti. Benim oğluma zarar verdi" diyerek mahkemeye gideceğini söyledi.
6
ABD'de geçtiğimiz aylarda, bir sınıfta birden fazla öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıkan ve 20 yıl hapis cezasına çarptırılan Brittany Zamora isimli öğretmen ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Son Dakika Öğrencisiyle birlikte olan sapık öğretmenin, öğrencinin babasını aradığı ortaya çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yetkililer itiraf etmek zorunda kaldı! Salgının kontrolden çıktığı ABD'de cesetler kamyonlarda saklanıyor Neye niyet neye kısmet! Çeyizini düzebilmek için işe girdi, hiç durmadan 66 yıldır çalışıyor İrem Derici'den günlerce konuşulacak itiraf: İşsiz kalırsam göğüslerimi satacağım Kahve siparişi veren kadın, bardağında yazan not karşısında şoka uğradı Futbolcu eşini öve öve bitiremeyen ünlü modelin yatak itirafı takipçilerini şaşkına çevirdi