Son Dakika Haberleri: Öğrencisiyle birlikte olan sapık öğretmenin, öğrencinin babasını aradığı ortaya çıktı!

Öğrencisiyle birlikte olan sapık öğretmenin, öğrencinin babasını aradığı ortaya çıktı!

4 ay önce

ABD'de öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktıktan sonra, 20 yıl hapis cezası alan Brittany Zamora isimli öğretmenin, birlikte olduğu öğrencinin babasını aradığı ortaya çıktı.

1
Zamora'nın, bir öğrencisiyle aşk yaşadığının ortaya çıkmasının ardından, öğrencisinin babasını aradığı mahkemede kanıtlandı.

2
Yargı süreci sonunda 20 yıl hapis cezası alan Zamora'nın aileye, "Bana bu durumu açıklar mısınız, bu konuda konuşmak isterim. Polise ve mahkemeye gitmeden bu durumu halledemez miyiz" diye yalvardığı belirlendi.
3
Babanın Zamora'nın bu teklifini, "Oğlumun senin yüzünden ruh sağlığı bozuldu. Başka çocuklara da zarar vermeni istemiyorum" diyerek reddettiği ortaya çıktı.
4
Sapık öğretmen, teklifinin reddedilmesinin ardından telefonu eşine verdi ve aileyi ikna etmeye çalıştı.
5
Öğrencinin ailesi ise Zamora'nın eşine, ''Senin eşin bir canavar olmayı ve çocuklara zarar vermeyi tercih etti. Benim oğluma zarar verdi" diyerek mahkemeye gideceğini söyledi.
6
ABD'de geçtiğimiz aylarda, bir sınıfta birden fazla öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıkan ve 20 yıl hapis cezasına çarptırılan Brittany Zamora isimli öğretmen ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.Haber Yayın Tarihi: 28.07.2019 12:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi