Öğretim Üyesinin 17 Kadından 19 Çocuğu Var - Son Dakika

Öğretim Üyesinin 17 Kadından 19 Çocuğu Var

1
ABD'de sperm bankasına para vermek istemeyen ve çocuk sahibi olmak isteyen kadınların alternatifi Ari Nagel adlı bir öğretim üyesi. Nagel'in eşinden 3, spermini verdiği kadınlardan ise 19 çocuğu var.

2
New York'lu bir öğretim üyesi olan Ari Nagel, kendisini adeta baba olmaya adamış durumda.

3
Ancak bunu bir aile kurmak yerine çocuk sahibi olmak isteyen lezbiyen çiftlere ya da tek başına yaşayan kadınlara spermlerini bağışlayarak yapıyor.

4
Kadınlar da sperm bankasına binlerce dolar ödemek yerine spermlerini ücretsiz veren Nagel'i tercih ediyor.

5
Zaman zaman çocuk sahibi olmak isteyen kadınlarla cinsel ilişkiye giren Nagel, çoğu zaman kadınlara sadece spermlerini veriyor.

6
8 yıl önce bir kadın arkadaşı için sperm donörü olan Nagel, daha sonra başka kadınlarla buna devam etmiş.

7
Nagel'in ünü internet üzerinden yayılmış ve birçok kadın kendisinden çocuklarının babası olmasını istemiş. Nagel'in sperm donörlüğüyle 17 kadından 19 çocuğu var. Nagel bu işten para kazanmadığı gibi bazı kadınların, çocuğun masrafları için kendisini dava etmesi sonucu ödeme yapmak zorunda kalmış.

8
Nagel, "Bu beni finansal olarak iflas ettirse de durumdan memnunum" diyor. Matematikçi öğretim üyesinin İsrail'de bile çocukları bulunuyor.

9
KARISI YATAĞI AYIRDI
KARISI YATAĞI AYIRDI
Nagel'in, eşi Roxanne'den ise üç çocuğu var. Kocasına çok öfkeli olan Roxanne, yataklarını bir süredir ayrı tutuyor.

10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 19.02.2017 09:32

Son Dakika Öğretim Üyesinin 17 Kadından 19 Çocuğu Var - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü