Ogün Samast evlendi - Son Dakika

Ogün Samast evlendi

06.07.2009 19:32

1
Dink cinayeti davasında Yasin Hayal ve Erhan Tuncel duruşma salonunda yumruklaştı. Yasin Hayal salondan çıkarıldı.
2
İSTANBUL Şişli'de 19 Ocak 2007 tarihinde Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'i öldürdüğü gerekçesiyle tutuklu yargılanan Ogün Samast, Kandıra Cezaevi'nde evlendi.

3
Altı ay kadar önce nişanlandıkları öğrenilen Selma Şahin ile Ogün Samast dün saat 16.30 sıralarında Kocaeli'nde bulunan Kandıra F Tipi Cezaevi'nde evlendi. Nikaha gelinin Giresun'dan gelen akrabalarının da katıldığı öğrenildi. Şahitlikleri cezaevi memurlarının yaptığı nikahı cezaevinin sınırları içinde bulunduğu köy olan Akçakese Köyü Muhtarı Mevlüt Akdeniz kıydı.
4
Akdeniz “İki hafta önce bir bayan evlenmek için müracat etti. Gerekli belgeleri söyledim. Hazırlayıp getirdi. Belgelerini tamamladıktan sonra bugün (dün) nikah işlemini gerçekleştirdik. Nikahta şahitlikleri orada bulunan memurlar yaptı” dedi.

5
Samast için adeta iki kadının kapışması yaşandı. Derya Kara adlı kadın, Samast'ın hiçbir duruşmasını kaçırmıyor ve her fırsatta ona aşık olduğunu söylüyordu. Dink cinayeti tetikçisinin duruşmalarını takip eden bir kadın daha vardı... Giresunlu Selma Şahin. Samast kendisine ilgi duyan bu iki kadından Derya Kara'yı reddederek Selma Şahin'i seçti.

6
Samast'a olan aşkını sık sık dile getiren Derya Kara boynuna “Ogün” yazılı kolye takıyordu.
7
Derya Hanım sadece kolye ile yetinmeyip parmağına "Ogun" ismini dövme yapmıştı
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Ogün Samast evlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement