Son Dakika Haberleri: Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor!

Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor!

24 gün önce

İşte her yaptığı olay olan ünlü isimlerin tarihe karışan ve hafızalara kazınan ilk medyatik aşkları...

1
Okan Bayülgen - Zeyno Gönenç
Okan Bayülgen - Zeyno Gönenç
Şovmen Okan Bayülgen, magazin basınında yer eden ilk medyatik ilişkisini oyuncu Zeyno Gönenç ile yaşadı. Çift birlikteliklerini sürpriz bir kararla resmiyete dönüştürdü ve nikâh masasına oturdu. Evliliklerinde, aradıklarını huzuru bulamayan ikili kısa sürede anlaşmalı olarak boşandı.
2
Doğa Rutkay - Mehmet Ali Alabora
Doğa Rutkay - Mehmet Ali Alabora
4 yıl boyunca düzeyli bir ilişki yaşayan ve birbirlerini bir an olsun yalnız bırakmayan çift, basın kuruluşlarına gönderdikleri açıklama ile ayrıldıklarını duyurdu.
3
Cem Yılmaz - Zeynep Tümerdem
Cem Yılmaz - Zeynep Tümerdem
Sanat âleminin kahkaha makinesi Cem Yılmaz ilk medyatik ilişkisini Zeynep Tümerdem ile yaşadı.Üç yıl boyunca bir dargın bir barışık ilerleyen aşk sonunda bitti.
4
Alişan - Sezin Erbil
Alişan - Sezin Erbil
Şarkıcı Alişan her ne kadar ilk medyatik aşkını Gülşen ile yaşamış olsa da, hafızalarda yer eden asıl birlikteliği şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin ile olan aşkı.
5
Aysun Kayacı - Emre Aşık
Aysun Kayacı - Emre Aşık
Manken - futbolcu aşkının en güzel örneği olarak gösterilen çift, Aysun Kayacı'nın adının Fatih Aksoy ile aşk dedikodularına karışmasının ardından 7 yıllık ilişkisini noktaladı. Ayrılığın ardından adı birçok kişiyle anılan Aysun Kayacı son olarak Ozan Sevindik ile birlikte oldu. Bu ilişki de mutlu sona ulaşamadı. Ardında Kayacı, Efe adlı bir bankacıyla evlendi.
6
Mustafa Sandal - Tuba Ünsal
Mustafa Sandal - Tuba Ünsal
Bir yıl boyunca ilişki yaşayan ve albüm çalışmalarının ardından evleneceklerini söyleyen çift ani bir şekilde yollarını ayırdı.
7
Kaya Çilingiroğlu - Ahu Tuğba
Kaya Çilingiroğlu - Ahu Tuğba
Kaya Çilingiroğlu bir dönem Ahu Tuğba ile yaşadığı aşkla gündeme gelmişti...
8
Çağla Şıkel - Bozok Gören
Çağla Şıkel - Bozok Gören
Çağla Şıkel ilk dikkat çeken ilişkisini Bozok Gören ile yaşamıştı. Emel Müftüoğlu'nun klibinde tanışan Bozok Gören ve Manken Çağla Şıkel de ilk görüşte aşktan nasibini alanlardan. Henüz 20 yaşındayken aşk yaşamaya başlayan ikili geçen 2.5 yılın sonunda "aradaki saygının bitmesini" gerekçe göstererek yollarını ayırdı.

9
Kenan Doğulu - Billur Kalkavan
Kenan Doğulu - Billur Kalkavan
Kenan Doğulu'nun bilinen ilk ünlü sevgilisi Billur Kalkavan oldu. İlk albümü 'Yaparım Bilirsin'i 1993 yılında çıkaran ve bu albümle şöhret kapısını ardına kadar açan Kenan Doğulu, ilk medyatik aşkını kendisinden 12 yaş büyük olan Billur Kalkavan ile yaşadı.
10
Hande Ataizi - Fikret Kuşkan
Hande Ataizi - Fikret Kuşkan
Hande Ataizi ve Fikret Kuşkan gençlik yıllarında sevgiliydi. "İlk aşkımdı" demişti verdiği bir röportajda. Hatta "İlk tanıştığım insandı, ilk cinsel deneyimimi de onunla yaşadım" diyerek en özel ayrıntıları da dile getirmişti.
11
Burak Kut - Meltem Cumbul
Burak Kut - Meltem Cumbul
Şarkıcı Burak Kut ilk albümü "Benimle Oynama" sayesinde sadece şöhretin kapılarını aralamakla kalmadı, kendisini medyatik bir aşkın da içinde buldu. Burak Kut 1993 yılında, oyuncu Meltem Cumbul ile aşk yaşamaya başladı. Çift birlikte geçen 4 yılın ardından 1997 yılında ilişkilerini noktaladı.
12
Özcan Deniz - Esin Moralıoğlu
Özcan Deniz - Esin Moralıoğlu
Şöhret kapılarını "Meleğim" şarkısı ile aralayan Özcan Deniz, başarısının yanı sıra 1997 yılında Esin Moralıoğlu ile yaşadığı aşk ile adından söz ettirdi.Haber Yayın Tarihi: 12.11.2019 08:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı