Okan Bayülgen, Merak Edilen Soruları Yanıtladı - Son Dakika

Okan Bayülgen, Merak Edilen Soruları Yanıtladı

30.05.2014 08:11

1
Acıbadem Üniversitesi öğrencileri, Soma'daki kömür madeninde çıkan yangın nedeniyle çok sayıda madencinin ölümüyle sonuçlanan facianın ardından bir araya geldi ve özel bir kermes düzenledi.

2
Önceki gün Kerem Aydınlar Kampüsü'nde gerçekleştirilen kermes kapsamında Okan Bayülgen'le söyleşi, fotoğraf sergisi, dans kulübü gösterisi, müzik dinletisi gibi etkinlikler yapıldı. Elde edilen tüm gelir Soma'da kazadan etkilenen ailelere bağışlanacak.

3
Öğrencilerle söyleşi yapan Bayülgen, Soma'ya destek amaçlı bir toplantıda salonun boş olmasından dolayı eleştiride bulundu.

4
Salonda kalan gazete muhabirine de takılan Okan Bayülgen, "Sigara yakacağım çekersin, avcı gibi bekliyorsun. Eminim bu salonda senin gibi olanlar da vardır. Birazdan ortaya çıkarlar." dedi.

5
Bir öğrencinin 1 Mayıs'ta polislerle fotoğraf çektirmesini sorması üzerine ise Bayülgen, "O gün bir arkadaşımı Cihangir'e götürmek için barikatların üzerine gittim ve polislere geçmemiz gerektiğini söyledim. Ben polisler ile fotoğraf çektirmedim onlar benimle çektirdi. Üstelik o fotoğrafları polisler sosyal medyadan yayınlamadı yine bu kışkırtıcı kafa da gazeteci çekti ve yayınladı." dedi.

6
Yanlış anlaşıldığının altını çizen Bayülgen, "Ben sizi kışkırtmayacağım. Ölmenizi istemiyorum, ölmeyin. Ölmeniz için sizi gaza getirmeyeceğim. Bundan dolayı bana yükleniyorsanız yüklenin hiçte umrum da değil." şeklinde açıklama yaptı.

7
Zorlu Center da yaptığı söyleşide sigara içerek bin 500 TL ceza alan Bayülgen, Acıbadem Üniversitesi'nde de sigarasını sardı, ancak salonda gazeteci bulunduğu için sigarasını yakmadı.

8
İki haftadır programını iptal ettiğini vurgulayan Okan Bayülgen, "Soma faciasından dolayı iki haftadır program yapmıyorum. Ben bir hafta üzülürüm, sonra tekrar programımı yaparım kafasında değilim. O yüzden program yapmayı hiç istemiyorum." dedi.

9
Konuşmasının ardından Okan Bayülgen'e plaket verildi.

10
İşte Okan Bayülgen'in konferanstan fotoğrafları...

11
12
13
14
15
16

Son Dakika Okan Bayülgen, Merak Edilen Soruları Yanıtladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement