Okan Kurt'tan Eşi Demet Akalın'a Büyük Jest - Son Dakika

Okan Kurt'tan Eşi Demet Akalın'a Büyük Jest

1
Demet Akalın, 9 Kasım'da çıkardığı ‘Rakipsiz' albümünün tanıtımı için İstanbul'daki birçok ünlü semte, işlek caddelere billboard (dev ilan) yaptırmak istedi. Müzik şirketi bu rakamın 500 bin TL'yi bulacağını, bütçeyi aşacaklarını söyledi.

2
Sahne kostümleri, konser şovları için yüklü para harcayan Demet Akalın ne yapacağını düşünürken eşi Okan Kurt yardıma koştu.

3
500 BİN TL'LİK JEST

500 BİN TLLİK JEST</p><p>
Posta'dan Hakan Kırarslan'ın haberine göre, Okan Kurt eşi Demet Akalın'a büyük bir jest yaptı. Demet Akalın'ın, İstanbul'da belirlediği yerlere billboard yaptırıp 500 bin TL'lik faturayı üstlendi.

4
Demet Akalın eşinin bu hediyesi karşısında çok duygulandı. Okan Kurt eşi Demet Akalın'ın bir şarkısının klibinin masraflarını da üstlenecek.

5
Çift tanıştıkları 2011 yılından bu yana birbirlerine pahalı jestler yapıyor.

6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 27.11.2016 15:43

Son Dakika Okan Kurt'tan Eşi Demet Akalın'a Büyük Jest - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor Bu dağa bin yıldır tek bir kadın ayak basmıyor! Sebebi ise 'bekaret yemini' Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte