Okul Arkadaşları Çirkin Ördek Yavrusu diye Dalga Geçiyordu, Güzellik Kraliçesi Oldu - Son Dakika

Okul Arkadaşları Çirkin Ördek Yavrusu diye Dalga Geçiyordu, Güzellik Kraliçesi Oldu

23.10.2018 09:04

Okul arkadaşları tarafından sürekli dalga geçilen, hatta "çirkin ördek yavrusu" diye seslenilen Joanna Joseph, güzellik kraliçesi oldu.

1
Çocukluğunda arkadaşları tarafından 'çirkin ördek' lakabı takılan Joanna Joseph, zayıfladıktan sonra bambaşka birine döndüğünü söylüyor.
2
Hindistan doğumlu Malezya'da yaşayan Joanna'nın çocukluğu oldukça zor geçmiş. 12-16 yaşlarında sınıf arkadaşlarının, öğretmenlerinin zorba tavırları yüzünden depresyonla mücadele ettiğini söyleyen genç kadın şöyle konuşuyor:
3
''Evet bu kilolu çocuk benim. Bir oturuşta beş tabak pirinç yemeği yerdim. Yedi yaşındayken 60 kiloydum okulumun en kilolu öğrencisiydim. Kimse benimle arkadaş olmuyor, arkamdan 'çirkin ördek' diye bağırıyorlardı.
4
Ailemdeki insanlar bile benimle alay ediyordu. 16 yaş doğum günümde değişim günü geldiğini düşündüm. 16 yaşında 102 kiloya ulaşmıştım. Sağlıksız beslenme alışkanlıklarını hayatımdan çıkardım. Spor salonuna gitmek yerine evin yakınlarındaki tarlada her gün 2 saat koştum.
5
Çabalarımın sonucunu zamanla almaya başladım. Yeni görüntüm hoşuma gitmeye başladıkça daha da hırslanmaya başladım. Ancak zayıf halimle bile dalga geçenler oluyordu. Birçok kişi hızlı kilo verişimi uyuşturucuya bağlıyordu. Uyuşturucu bağımlısı olduğumu düşünüyorlardı. Bugün burada durduğum yere ulaşmak için hayatımda birçok şeyi feda etmek zorunda kaldım. Kimse umrumda değil.''
6
Talep üzerine model olmaya karar veren Joanna, iki yıl önce Miss Selangor Dünya Güzellik Yarışmasında birinci olurken, bu yıl düzenlenen Hindistan Güzeli Yarışmasında ikinci oldu.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Okul Arkadaşları Çirkin Ördek Yavrusu diye Dalga Geçiyordu, Güzellik Kraliçesi Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (16)
  • Dd: Siz ne gerizekalı varlıklarsınız. Kollarına veya kendisine laf eden aptallar, bu kızdan daha güzelsiniz sanırım. Ne kadar boş yapılı beyinleriniz var. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Swi: Yalnız hepsi farklı kızlar gibi bide bişey daha keşke heo çirkin ördek yavrysu omarak kalsaymışsın ya öyle daha saf daha temiz duruyomuşsun Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement