Okul gezisi sırasında uçaktan atlayan üniversite öğrencisinin cesedi, her yerde aranıyor - Son Dakika

Okul gezisi sırasında uçaktan atlayan üniversite öğrencisinin cesedi, her yerde aranıyor

02.08.2019 12:56

Araştırma gezisi için Madagaskar'da bulunan ve pervaneli bir uçaktan atlayarak hayatını kaybeden Alana Cutland isimli İngiliz vatandaşının cesedine hala ulaşılamadı.

1
Araştırma gezisi için Madagaskar'da olan Alana Cutland isimli üniversite öğrencisi, pervaneli bir uçaktan "atlayarak" hayatını kaybetti. 19 yaşındaki Cambridge Üniversitesi öğrencisi genç kadının cesedine ise henüz ulaşılamadı.
2
Genç kız, adanın kuzeyindeki Anjajavy'den havalandıktan 10 dakika sonra uçaktan atladı.
3
Olay sırasında 19 yaşındaki öğrenci ile birlikte uçakta pilot dahil iki kişi daha bulunuyordu. İngiliz Dışişleri Bakanlığı yetkilileri, Alana Cutland'ın uçaktan neden atladığı ile ilgili henüz bir sonuca ulaşamadığını açıkladı.
4
Madagaskar polisi, Cutland'ın uçaktan atladığı ve yolcuların onu engellemeye çalıştığı anları daha iyi kavrayabilmek için o dehşet anlarını yeniden canlandırdı.
5
Cutland'ın İngiltere'de yaşayan ailesi, doğal bilimler fakültesi öğrencisi olan kızlarının, "Madagaskar'daki geziye büyük heyecanla gittiğini" belirtti.
6
Aile adına yapılan açıklamada 19 yaşındaki Cutland'ın, "geniş bir çevre tarafından sevildiği" de kaydedildi.
7
The Daily Telegraph gazetesinin elde ettiği bilgilere göre ise, özel bir staj programında olan genç kız, uçak havadayken kapıyı açarak kendisini boşluğa bıraktı. Talihsiz kızın cesedi her yerde aranıyor.

8

Son Dakika Okul gezisi sırasında uçaktan atlayan üniversite öğrencisinin cesedi, her yerde aranıyor - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar