Okulda rezalet! Evli kadın öğretmen, 5 öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi - Son Dakika

Okulda rezalet! Evli kadın öğretmen, 5 öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi

17.12.2019 13:35

Güney Afrika'da su topu eğitmenliği yapan, 30 yaşındaki evli kadın öğretmenin, 5 öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

1
Güney Afrika'nın liman kentlerinden Cape Town'un en prestijli okullarından biri olan Bishops Diocesan College'da sualtı topu öğretmenliği yapan Fiona Viotti'nin, 2013 ile 2019 yılları arasında toplam beş öğrenciyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.
2
30 yaşındaki evli öğretmen, istifasını verdikten kısa bir süre sonra, 18 yaşındaki bir öğrencisi, eski öğretmeniyle cinsel ilişkiye girdiğini söyledi.
3
Okul yönetimi söz konusu iddia için geniş çaplı bir soruşturma başlattı ve 4 öğrencinin daha Viotti ile cinsel birliktelik yaşadığı ortaya çıktı.
4
Fiona Viotti, Pavo Viotti ile 2018 yılında evlenmiş, öğrencileriyle evlenmeden önce başlayan ilişkileri, evlendikten sonra da devam etmişti. Viotti, konuyla ilgili bir açıklamada bulunmazken, Fiona Viotti ve kocası Pavo Viotti'nin boşanacağı ortaya çıktı.
5
1849 yılında kurulan, köklü ve prestijli bir okul olan Bishop's Diocesan College, yıllık ücreti 15 bin sterlin olan, zenginlerin ve iş insanlarının çocuklarının gittiği bir okul olarak biliniyor.

YORUMLAR (8)
  • cehennem sadece sözle değiil: bu yazıyı okuyorsan cehennem nedir diye sor kendine,haa geçiştirme cehennem yanacağız işte deme içinden ,gir bir araştır cehennem nedir ,katları var yanacağız ha donacağızda çeşitli işgenceler ,ilginizi çekebilir girin googleye yazın araştırın youtubede Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • misafir: bu bişey ömi canımö biizöm türkyede adaöm karısı gidip canlı yayında koca arıyor hatta koca esra erolu arıyıp canlı yayında beniöm karım evlenömeye gelömiş diyiyordu birde çocukları tacav hesaplasın türkyedeki bunlarının yanın da hiç kalır birde başkasını eleştiriyorsun yobazlar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Okulda rezalet! Evli kadın öğretmen, 5 öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi - Son Dakika


Advertisement