Son Dakika Haberleri: Okyanusta Kaybettiği Kamerasını 2.5 Yıl Sonra Buldu!

Okyanusta Kaybettiği Kamerasını 2.5 Yıl Sonra Buldu!

2 yıl önce

Japonya'da bir kadın, 2.5 yıl önce okyanusa düşürdüğü sualtı kamerasına sürpriz bir biçimde kavuştu. Hem de çalışır halde!

1
Japonya'da bir kadın, 2.5 yıl önce okyanusa düşürdüğü sualtı kamerasına sürpriz bir biçimde kavuştu. Hem de çalışır halde!

2

Japonya'da bir kadın, 2.5 yıl önce okyanusa düşürdüğü sualtı kamerasına sürpriz bir biçimde kavuştu. Japonya'ya 2 bin 600 kilometre uzaklıktaki Tayvan Adası'nın kuzey kıyılarına vurdu.

3
Su sızdırmaz plastik koruyucu içindeki kamera, bulunduğunda deniz kabuklularıyla kaplıydı. Bu koruyucu, kamerayı deniz suyunun zararlı etkilerinden korumuştu. İlkokul çocukları tarafından bulunan fotoğraf makinesinin pili bile hâlâ bitmemişti.

4
Çocukların öğretmeni, makinede çekilmiş son fotoğrafları Facebook'ta yayınlayıp kameranın sahibini aradı.

5
Japon Serina Tsubakihara, arkadaşları aracılığıyla fotoğraflardan haberdar oldu ve Tayvanlı öğretmenle temasa geçip makinesini aldı.

6
Serina Tsubakihara'nın bu fotoğrafı da kameradan çıktı.

7
Serina Tsubakihara

8
Serina Tsubakihara'nın okyanusta kaybolan kamerası…Haber Yayın Tarihi: 02.04.2018 04:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Son görüntüsüyle korkutmuştu! 15 kilo veren İzel, göğüs dekoltesiyle büyüledi! Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü