Son Dakika Haberleri: Okyanusta Kaybettiği Kamerasını 2.5 Yıl Sonra Buldu!

Okyanusta Kaybettiği Kamerasını 2.5 Yıl Sonra Buldu!

2 yıl önce

Japonya'da bir kadın, 2.5 yıl önce okyanusa düşürdüğü sualtı kamerasına sürpriz bir biçimde kavuştu. Hem de çalışır halde!

1
Japonya'da bir kadın, 2.5 yıl önce okyanusa düşürdüğü sualtı kamerasına sürpriz bir biçimde kavuştu. Japonya'ya 2 bin 600 kilometre uzaklıktaki Tayvan Adası'nın kuzey kıyılarına vurdu.

2
Su sızdırmaz plastik koruyucu içindeki kamera, bulunduğunda deniz kabuklularıyla kaplıydı.

3
Bu koruyucu, kamerayı deniz suyunun zararlı etkilerinden korumuştu. İlkokul çocukları tarafından bulunan fotoğraf makinesinin pili bile hâlâ bitmemişti.

4
Çocukların öğretmeni, makinede çekilmiş son fotoğrafları Facebook'ta yayınlayıp kameranın sahibini aradı.

5
Japon Serina Tsubakihara, arkadaşları aracılığıyla fotoğraflardan haberdar oldu ve Tayvanlı öğretmenle temasa geçip makinesini aldı.

6
Serina Tsubakihara'nın bu fotoğrafı da kameradan çıktı.

7
Serina Tsubakihara

8
Serina Tsubakihara'nın okyanusta kaybolan kamerası…Haber Yayın Tarihi: 02.04.2018 12:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği Madonna'nın kızı sanat için herkesin önünde soyunup sevişti! Sosyal medya karıştı