Son Dakika Haberleri: Okyanusun Üzerinde Duran Kaptan

Okyanusun Üzerinde Duran Kaptan

6 yıl önce

1
Fotoğraflar geçen Pazar, dünyanın en büyük Okyanus aşırı gemisinin demirlediği Bali adasında çekildi.

2
Sydneyli Fotoğrafçı James Morgan tarafından çekilen fotoğraflar Kaptan Kevin Oprey'i geminin yumrubaşı üstünde adeta okyanusda sürükleniyor izlenimini veriyor.

3

Bu fotoğraflar aylarca süren bir planlama ve uygun koşulların oluşması için 5 saatlik sabırlı bir beklemenin sonucunda çekilebildi.

4
James Morgan "Gemiye ilk gittiğimizde, gemiye yaklaşamadık. Akıntının ve ölü dalgaların uygun olmasını bekliyorduk ve Kaptan kolayca pruvaya adım atabildi." dedi.

5

Kaptan ise bunun kendisi için müthiş bir tecrübe olduğunu, kendisini o anlarda çok izole ve yalnız hissettiğini çünkü burasının normalde geminin hiç görmediği bir bölgesi olduğunu belirtti.

6
İşte fotoğrafların çekildiği Queen Mary 2 gemisinin fotoğrafları...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 07.03.2014 09:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü Sıcak suya ekleyip için! Cinsel güce güç katıyor, erkeklerin gizli sorununa derman oluyor!