Son Dakika Haberleri: Olay Karelerin Sahibi Geliyor!

Olay Karelerin Sahibi Geliyor!

9 yıl önce

1
Fotoğraflarında, dini figürleri cinsel öğelerle birlikte kullanarak muhafazakâr kesimin tepkisini çeken David Lachapelle, aralık ayında Türkiye'de sergi açacak..
2
New York'un ünlü Paul Kasmin galerisi sponsorluğunda, işadamı Michael Shvo'nun desteği ile gerçekleştirilecek sergi, Akaretler'deki W Hotel'de ziyaret edilebilecek.
3
Avrupa'dan da Lachapelle hayranlarını buluşturması beklenen sergide Madonna, Michael Jackson, Naomi Campbell, Uma Thurman, Angelina Jolie, David Beckham, Britney Spears, Leonardo Di Caprio, Paris Hilton, Elton John ve Lady Gaga gibi ünlü isimlerin çarpıcı fotoğraflarının da sergileneceği belirtiliyor.
4
David Lachapelle çağdaş sanatın en ünlü fotoğraf sanatçılarından biri olarak kabul ediliyor.
5
Lachapelle, ünlü isimleri korku, ölüm, varoluş ve inanç temalarıyla portrelerinde kullandı.
6
1995'ten bu yana pek çok defa ABD'de yılın en iyi fotoğraf sanatçısı seçilen Lachapelle, New York'tan Berlin'e, Çin'den Fransa'ya kadar pek çok yerde sergilere katıldı.
7
David Lachapelle'in fotoğrafları 100-150 bin dolardan satışa sunuluyor.
8
Sanatçının çok konuşulan fotoğraflarından örnekler...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ateşli Şarkıcıdan Olay Paylaşım: Aman Tanrım, Yanlış Beden Sütyen Takıyormuşum! Resmen Nefes Kesiyor! Şeyma, Acun'a Nispet Yapmaya Doyamadı Savaşa Katılmak İçin Erkek Kılığına Girdi, Ordunun Cephanesini Montunda Sakladı! Fotoğraftaki Kurdeleli Genç Kız, Şimdilerde Milyonların Tanıdığı Bir Yıldız! Babası Cinsel İstismarla Suçlanmıştı, Kameralardan Kaçma Yöntemi Pes Dedirtti!