Olay Karelerin Sahibi Geliyor! - Son Dakika

Olay Karelerin Sahibi Geliyor!

1
Fotoğraflarında, dini figürleri cinsel öğelerle birlikte kullanarak muhafazakâr kesimin tepkisini çeken David Lachapelle, aralık ayında Türkiye'de sergi açacak..
2
New York'un ünlü Paul Kasmin galerisi sponsorluğunda, işadamı Michael Shvo'nun desteği ile gerçekleştirilecek sergi, Akaretler'deki W Hotel'de ziyaret edilebilecek.
3
Avrupa'dan da Lachapelle hayranlarını buluşturması beklenen sergide Madonna, Michael Jackson, Naomi Campbell, Uma Thurman, Angelina Jolie, David Beckham, Britney Spears, Leonardo Di Caprio, Paris Hilton, Elton John ve Lady Gaga gibi ünlü isimlerin çarpıcı fotoğraflarının da sergileneceği belirtiliyor.
4
David Lachapelle çağdaş sanatın en ünlü fotoğraf sanatçılarından biri olarak kabul ediliyor.
5
Lachapelle, ünlü isimleri korku, ölüm, varoluş ve inanç temalarıyla portrelerinde kullandı.
6
1995'ten bu yana pek çok defa ABD'de yılın en iyi fotoğraf sanatçısı seçilen Lachapelle, New York'tan Berlin'e, Çin'den Fransa'ya kadar pek çok yerde sergilere katıldı.
7
David Lachapelle'in fotoğrafları 100-150 bin dolardan satışa sunuluyor.
8
Sanatçının çok konuşulan fotoğraflarından örnekler...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 23.10.2010 12:10

Son Dakika Olay Karelerin Sahibi Geliyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ölen ünlü oyuncunun kız kardeşi, eniştesinin yanına taşındı! Dedikodu kazanı kaynıyor Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti