Son Dakika Haberleri: Öldü Sanıp Morga Atmışlardı

Öldü Sanıp Morga Atmışlardı

7 yıl önce

1
Geçirdiği by pass ameliyatının ardından yoğun bakıma alınan arabesk müziği sanatçısı Müslüm Gürses'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor.
2
Gürses'in hastanede yaşam mücadelesi vermesi yıllar önce yaşadığı bir olayı akıllara getirdi.

3
Sanatçı 1978'te Tarsus'tan Adana'ya giderken, ağır bir trafik kazası geçirdi.

4
Kazada Gürses'in de şoförle birlikte öldüğü sanıldı ve sanatçı Adana'da morga konuldu.

5
Ancak morg görevlisi bacaklarının kıpırdadığını gördüğü Gürses'in yaşadığını anlayıp dışarı çıkardı.

6
Bir dizi ameliyat geçiren Gürses'in beynine plaka takıldı, koku alma duyusunu neredeyse tamamıyla yitiren Gürses'in işitme duyusu da ciddi biçimde zarar gördü.

7
Ancak yıllardır kafasına alacağı en ufak darbede kör kalma hatta ölüm korkusuyla yaşayan, hiç dinmeyen baş ağrılarıyla mücadele eden Gürses kaderine karşı koyup Türkiye'nin en ünlü ses sanatçılarından biri oldu.
8
Şimdi Gürses'in plakçısı Muhteşem Candan başta olmak üzere yakın dostları "O daha önce morgtan kurtulmuş bir adam, ölüme yine meydan okuyacaktır" yorumunu yapıyor.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21Haber Yayın Tarihi: 20.11.2012 08:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular