Öldü Sanıp Morga Atmışlardı - Son Dakika

Öldü Sanıp Morga Atmışlardı

20.11.2012 08:26

1
Geçirdiği by pass ameliyatının ardından yoğun bakıma alınan arabesk müziği sanatçısı Müslüm Gürses'in sağlık durumu ciddiyetini koruyor.
2
Gürses'in hastanede yaşam mücadelesi vermesi yıllar önce yaşadığı bir olayı akıllara getirdi.

3
Sanatçı 1978'te Tarsus'tan Adana'ya giderken, ağır bir trafik kazası geçirdi.

4
Kazada Gürses'in de şoförle birlikte öldüğü sanıldı ve sanatçı Adana'da morga konuldu.

5
Ancak morg görevlisi bacaklarının kıpırdadığını gördüğü Gürses'in yaşadığını anlayıp dışarı çıkardı.

6
Bir dizi ameliyat geçiren Gürses'in beynine plaka takıldı, koku alma duyusunu neredeyse tamamıyla yitiren Gürses'in işitme duyusu da ciddi biçimde zarar gördü.

7
Ancak yıllardır kafasına alacağı en ufak darbede kör kalma hatta ölüm korkusuyla yaşayan, hiç dinmeyen baş ağrılarıyla mücadele eden Gürses kaderine karşı koyup Türkiye'nin en ünlü ses sanatçılarından biri oldu.
8
Şimdi Gürses'in plakçısı Muhteşem Candan başta olmak üzere yakın dostları "O daha önce morgtan kurtulmuş bir adam, ölüme yine meydan okuyacaktır" yorumunu yapıyor.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Öldü Sanıp Morga Atmışlardı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Wanda Nara sınırları yıktı geçti! At üzerinde çırılçıplak poz verdi 190 milyon yıllık tarihiyle büyülüyor! Dünya üzerinde olduğuna inanamayacaksınız "Bilim kadını olup aç mı kalsaydım" sözüyle hafızalara kazınmıştı! İşte skandallar kraliçesinin son hali Dünyada tek! Bu kasabaya erkekler yalnızca hafta sonu girebiliyor Bal kabağı ile spor yapan fenomenin iç çamaşırı koptu