Ölen annesini motosikletle ölülerin yakıldığı yere götürdü - Son Dakika

Ölen annesini motosikletle ölülerin yakıldığı yere götürdü

30.04.2021 17:38

Vaka ve ölüm sayılarının kontrol altına alınmadığı Hindistan'da bir çocuk, ambulans bulamadığı için Kovid-19'dan ölen annesinin cenazesini motosiklet üzerinde taşıyıp yakma alanına götürdü.

1
Annesini kaybeden Narendra Chenchu, ölen annesini cenazesini götürmek için ambulans bulamayınca annesinin cesedi kendisi ve eniştesinin arasına koyup motosiklet üzerinde ölü yakma alanına kadar taşıdı.
2
Elli yaşında olduğu belirtilen kadın, testinin pozitif çıkmasından sonra tedavi için hastaneye gittiği sırada yolda hayatını kaybetti.

3
Kovid-19'un 2. dalgası son haftalarda Hindistan'da etkili olmaya başlaması ile vaka ve ölüm sayılarında büyük bir dalgalanmaya sebep oldu.
4
Hindistan 20,000 ölü sayısıyla dünyanın ölüm oranın en yüksek olduğu 4. ülke oldu. Ülkede hastane yataklarının dolması ve oksijen azlığı ülkede ölüm sayısının artmasına neden oluyor.
5
6
7

Son Dakika Ölen annesini motosikletle ölülerin yakıldığı yere götürdü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (29)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement