Ölen Eşi İçin Diktiği 6 Bin Ağacın Sırrı 17 Yıl Sonrasında Anlaşıldı - Son Dakika

Ölen Eşi İçin Diktiği 6 Bin Ağacın Sırrı 17 Yıl Sonrasında Anlaşıldı

28.06.2017 12:43

1
33 yıllık evliliklerinin ardından kaybettiği eşi için 6 bin ağaç diken kocanın sırrı 17 yıl sonra ortaya çıktı. Vefakar koca, diktiği ağaçlarla sonsuza kadar yaşacak bir anıt yarattı.

2
Janet Howe ve Winston Howe çifti 1962 yılında dünya evine girdi. Birbirlerini çok seviyorlardı. Hatta yakınları bunca yıldır birbirlerini nasıl bu kadar derinden sevdiklerini sorarlardı. Ancak mutlulukları çok uzun sürmedi. 33 yıllık evliliklerinin ardından Janet kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti. İşin bizi şaşırtan yanı buradan sonra başlıyor.

3
Janet tam yirmi yıl önce hayatını kaybetti. Winston, eşi için İngiltere'nin güneybatısındaki bir çiftliğe tam 6 bin ağaç dikti. Ağaçlar sıradan bir şekilde de dikilmemişti. Ağaçların dikildiği alanın ortasında kalp vardı. Winston'ın sırrından 17 yıl boyunca kimsenin haberi olmadı. 2012 yılında ise gerçek ortaya çıktı.

4
Andy Collett ismindeki bir adam balonla gökyüzüne doğru yolculuk yaparken aşağıya baktığında o kalp şeklini gördü. Çektiği fotoğraflar ise hızla yayıldı.

5
Andy, “Altında nasıl bir aşk hikâyesinin yattığını ilk görüşte anlamak mümkündü. Daha önce de balona bindim. Ama bu şimdiye dek gördüğüm en güzel manzaraydı” dedi.

6
Winston, bazen eşi için diktiği ağaçların arasında gezinip eşini hatırladığını söyledi. Son olarak, “Eşimin anısını yaşatacak güzel bir şey yaptığımı düşünüyorum” dedi.

7
Kalbin alt köşesi, Janet'in doğup büyüdüğü çiftliği işaret ediyor. Baharda ise kalbin olduğu noktada nergisler açıyor.

8

Son Dakika Ölen Eşi İçin Diktiği 6 Bin Ağacın Sırrı 17 Yıl Sonrasında Anlaşıldı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement