Olimpiyat şampiyonuna büyük şok! Falcının tuzağına düştü - Son Dakika

Olimpiyat şampiyonuna büyük şok! Falcının tuzağına düştü

04.10.2019 10:40

Olimpiyat artistik patinaj şampiyonu Adelina Sotnikova, sosyal medya üzerinden bulduğu bir falcıya yaklaşık 171 bin lira para gönderdi. Dolandırıldığını anlayan sporcu, polise şikâyette bulundu.

1
Olimpiyat şampiyonu artistik buz patencisi Adelina Sotnikova sosyal medya üzerinden bir falcı ile tanıştı. Sotnikova daha sonra Instagram üzerinden falcıyla iletişime geçti.
2
Sotnikova'ya kendisini 'Olga' olarak tanıtan falcı kadın, kişisel yaşamı hakkında yalan bilgiler verdi. Dolandırıcı Olga ancak uzaktan hizmet verdiğini söyledi. Bunun üzerine Sotnikova, falcının kendisine verdiği hesaba para gönderdi.
3
Olimpiyat birincisi yaklaşık 171 bin TL para transferi yaptı. Para transferinin ardından falcı Sotnikova ile iletişimini kesti.
4
Bunun üzerine dolandırıldığının farkına varan Sotnikova soluğu poliste aldı.

5
Polis şimdi dolandırıcı Olga'nın peşinde.

YORUMLAR (3)
  • fenerli: ne salak kadınmış iletişimi neden kesiyorsun iki bir şeyler sallamaya devam etsene Allah akıl fikir versin herkese Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Kadir İnanır Ancak: Belediye başkanları, artık akrabalarını işe alamayacak. Ne mutlu vatandaş da artık işe girebilecek(mi acaba) ! Sıra gençlik ve kadın kollarına mı geldi yoksa ? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Olimpiyat şampiyonuna büyük şok! Falcının tuzağına düştü - Son Dakika


Advertisement