Olimpiyata Hazırlanıyor - Son Dakika

Olimpiyata Hazırlanıyor

1
Eski futbolcunun gözü şimdi 2014 yılında Rusya'nın Suchi kentinde yapılacak Kış Olimpiyatları'nda.
2
Hürriyet'in haberine göre; sevgilisi Olga Bestandigova ile her gün saatlerce antrenman yapan Mansız, "Hayalim çiftlerde iki yıla kadar Türkiye şampiyonluğu'nu elde etmek ve biraz şansla olimpiyatlara katılmak" dedi.
3
Bir süre önce "Bild am Sonntag" gazetesine de konuyla ilgili konuşan İlhan Mansız'ın açıklamaları, "Türkler'in Dünya Kupası yıldızı buz prensi mi olacak" başlığıyla verildi ve Almanya'da büyük ilgiyle karşılandı.
4
Bu arada Mansız'ın en büyük destekçisi sevgilisi... Bestandigova, "İkimizin birlikte yarışması ülkem açısından sorun olursa, Türk vatandaşı olmaya hazırım" diye konuştu.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 30.10.2010 18:31

Son Dakika Olimpiyata Hazırlanıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor Çıplak dolaşmak da dahil her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız ülke: Belize Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki 200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor