Olmaz denilen oldu! Karın ağrısı şikayetiyle doktora giden yaşlı kadın mucizeyi yaşadı - Son Dakika

Olmaz denilen oldu! Karın ağrısı şikayetiyle doktora giden yaşlı kadın mucizeyi yaşadı

15.03.2021 17:04

Hayatı boyunca çocuk sahibi olmak isteyen ancak kırkına gelince tüm umutlarını yitiren yaşlı kadın 70'li yaşlarına gelince tam olarak bir mucize yaşadı. Hastaneye karın ağrısı şikayetiyle giden yaşlı kadın hamile olduğunu öğrenince gözyaşlarına boğuldu. Hindistan'da yaşayan Yerramatti Mangayamma isimli kadın, 73 yaşında ikiz çocuk doğurarak dünyanın en yaşlı annesi oldu.

1
Yerramatti, ikiz kızları Rama Tulasi ve Uma Tulasi dünyaya geldikten kısa bir süre sonra 84 yaşındaki kocasını kaybetti. Yaşlı kadın daha sonra çocuklarına nasıl bakacağı endişesi ile karşı karşıya kaldı.

2
Yerramatti, kocası ile yıllarca çocuk sahibi olmak için her yolu denediklerini ama çocuk sahibi olamadıklarını, kocasının ölümünden hemen sonra çocuk sahibi olmanın kendilerini çok mutlu ettiğini ama kocasının ölümüyle büyük yıkım yaşadığını söyledi. Yaşlı anne, tek tesellisinin kocasının ölmeden önce babalık duygusunu tattığını söyledi.
3
Kocası Raja ile 1962 yılında evlendiğini, çocuk sahibi olmak için uğraştığını ancak kırkına gelince menopoza girdiğini ve bebek sahibi olma umutlarının tamamen bittiklerini belirtti.
4
İki yıl önce karın ağrısı şikayeti ile doktora gittikten sonra, yapılan test sonucunda ikiz bebeğe hamile olduğunu öğrenen Yerramatti ve kocası hayatlarının en mutlu anını yaşadılar.
5
Bebekleri dünyaya geldikten sonra kocasını kaybeden Yerramatti, çocuklarına nasıl bakacağını bilmediğini söyleyerek yetkililerden yardım istedi.
6
7

Son Dakika Olmaz denilen oldu! Karın ağrısı şikayetiyle doktora giden yaşlı kadın mucizeyi yaşadı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı