Ölmeden Önceki Son Kareler - Son Dakika

Ölmeden Önceki Son Kareler

29.07.2010 17:53

1
Side'de paraşütü denize çakılan Türistin ölmeden bir kaç dakika önce çekilen son fotoğrafları ortaya çıktı.
2
Antalya'nın Side beldesinde kızıyla birlikte deniz paraşütü (parasailing) yapan İngiliz turist 51 yaşındaki Glenn Robert Hudson, emniyet kemerinin kopması sonucu yaklaşık 50 metre yükseklikten denize çakılarak yaşamını yitirmişti.
3
Glen ve kızı Emma'nın oldukça mutlu oldukları gözlenen görüntülerde, baba ve kızının yollarını ayıracak olan deniz paraşütüyle uçmak üzere bindikleri bot ve düşmeden hemen önce yerden 50 metre yükseklikteyken çekilen son kareleri yer alıyor.
4
Geçtiğimiz gün meydana gelen olayda,uzun yıllara Side'de yaşayan Hudson, kızı 25 yaşındaki Emma Hudson'la birlikte deniz paraşütü yapmak için su sporları merkezinden denize açılmıştı.
5
Sürat teknesinin çektiği deniz paraşütü yaklaşık 50 metre yükseldiği sırada emniyet kemeri kopan ve büyük bir hızla denize çakılan Hudson'ın, sahilde bulunanlar tarafından sahile çıkarılan Hudson'ın öldüğü belirlenmişti.
6
Babasının gözleri önünde denize düşerek ölmesini izleyen Emma Hudson olayın şokunu uzun süre atamamıştı.
7
Emma Hudson, İngiliz Daily Mail gazetesine verdiği mülakatta babasının ölümünden su sporları şirketinin sorumlu olduğunu ve emniyet kemerinin eski olduğunu iddia etti.
8
9
10
11
12

Son Dakika Ölmeden Önceki Son Kareler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ardında öksüz bir çocuk bırakıp intihar etti! Trajik ölümün altından toplu tecavüz çıktı Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Bu halini unutun! MasterChef'in sempatik kızı değişimiyle dudak uçuklattı Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü