Ölmüş insanları mezardan çıkartıp kafataslarından su içen kabilenin görüntüleri dehşete düşürdü - Son Dakika

Ölmüş insanları mezardan çıkartıp kafataslarından su içen kabilenin görüntüleri dehşete düşürdü

38 yaşındaki Polonlayı fotoğrafçı Jan Skwara, Hindistan'da ölmüş insanları mezarından çıkarıp kutsallıklarını arttırdıkları inancıyla kafatasından su içen kabileyi fotoğrafladı. Fotoğrafçının ojektiflerine yansıyan görüntüler ise kan donduran cinsten.

1
Dünya üzerinde yaşayan en ilginç kabile olma özelliğine sahip olan Aghori Kabilesi'ni yakından görüntüleyen fotoğrafçı, gördükleri karşısında dehşete düştü.
2
38 yaşındaki polonlayı fotoğrafçı Jan Skwara, kabilenin yaşadığı Varanas şehrinde kabile ile karşılaşıp fotoğraflarını çekti. Fotoğraflarda bir adam insan kafatasına doldurduğu suyu kafasına dikerek içiyor.
3
Çekilen fotoğraflarda bazı tarikat üyeleri kutsal olduğuna inandıkları için ellerinde kafa tasları ve kendi bedenlerini külle kaplıyorlar veya kafa taslarını ruhaniliklerini sağlamlaştırmak için boyuyor.

4
Tarikat, sofiliğe inandığı için tüm dünyevi zevklerden uzaklaşıp tamamen ruhani bir şekilde inandıkları tanrıya kendilerini adıyorlar.

5
Tarikat putperesliğin aksine inandıkları tanrıya ibadet ederken daha iyi konsantre olmak için alkol ve uyuşturucu madde kullanıyorlar.
6
Tabutları topladıkları kafa tasları için raf olarak kullanan kabile üyeleri, genelde mezarlıklara yakın yerlerde yaşayıp yeni ölmüş kişilerin yağlarını topluyorlar.

7
Ölüm ve yaşam arasında yaşayan tarikat üyeleri, sürekli ibadet ve meditasyon yaptıkları için ziyaretçi ve turist sevmiyorlar. Kabile üyeleri genel olarak ölmüş insanların etini yeyip kafa taslarını su gibi içecekleri içmek için kullanıyorlar.
8
Tarikat üyelerinin fotoğrafını çeken fotoğrafçı, tarikat üyeleri ile tanışıp fotoğraflarını çekerken çok korktuğunu ve gördükleri karşısında büyük bir dehşete düştüğünü söyledi.
9

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ne Bodrum ne Marmaris! Elazığ'ın gizli denizi "Hazar Gölü" tatilcilerin ilgi odağı oldu Eski sporcuların itirafları kan dondurdu: Tacize uğradık, dövüldük, aç bırakıldık İstanbul'un 'Küçük Kıyameti'! İnsanlar dev yarıklardan düşerek kayboldu, 6 metrelik dalgalar şehri yuttu Su alerjisi genç kızın hayatını kararttı! Her banyoya girdiğinde acılar içinde kıvranıyor Cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa'nın çaresiz seslenişi: Yalvarıyorum bu sektörden uzak durun