Ölü Fotoğrafları Başına Bela Oldu! - Son Dakika

Ölü Fotoğrafları Başına Bela Oldu!

11.05.2012 10:07

1
Avusturya'da bir proje için ölü taklidi yaparak fotoğraf çektiren sanatçının fotoğrafları Interpol'e kadar uzanacak cinayet soruşturmasının başlamasına neden oldu.
2
Avusturya'nın Viyana kentinde güvenlik güçleri Interpol'ün de karıştığı bir cinayeti çözmek için iş başı yaptı.
3
Ellerindeki fotoğraflarda gözüken ölü kadını araştıran polis karelerin "ölüm" temalı bir proje için çalışan bir sanatçıya ait olduğundan habersizdi.
4
Konsept sanatçısı Sigrid Fleckseder ortağı Christian Thomas ile birlikte "Ölümün 4 Mevsimi" adlı bir proje hazırladı. Çalışma için kendisine rayların üzerinde yatan bir ceset görünümü veren Fleckseder ortağıyla birlikte çektiği kareleri basılması için fotoğrafçıya gönderdi.
5
Fotoğrafı basan çalışanlar gördükleri karşısında ne yapacağını bilemeyerek Almanya'daki merkezlerine haber verdi. Fotoğrafları inceleyen merkez çalışanları ise durumu Interpol'e bildirdi.
6
"Cinayeti" araştıran dedektifler Fotoğrafların gönderildiği adrese giderek ipuçları toplamayı planlarken karşılarında Fleckseder'i buldular.
7
Durum anlaşılınca herkes rahat bir nefes aldı. Fleckseder konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
8
"Kimin daha çok şaşırdığını bilemiyorum. Karşımda Interpol'ü gören ben mi? yoksa yaşayan bir cesetle karşılaşan onlar mı?"
9

Son Dakika Ölü Fotoğrafları Başına Bela Oldu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı