Ölüm grubuna katılan iki kız çocuğu, 17 katlı binanın tepesinden atladı - Son Dakika

Ölüm grubuna katılan iki kız çocuğu, 17 katlı binanın tepesinden atladı

11.02.2021 12:06

Rusya'da yaşayan ve her ikisi de 12 yaşında olan çocuk model ve ritmik jimnastikçi iki kız, internet üzerinden katıldıkları ölüm grubunun verdiği görev üzerine 17 katlı bir binanın tepesinden atlayarak intihar ettiler.

1
Rusya'da yaşayan 12 yaşındaki çocuk model Varvara Vlasova ve sınıf arkadaşı olan ritmik jimnastikçi Valeria Shirshova'nın, Harry Potter temalı çevrimiçi bir ölüm grubuna katıldıkları belirtildi.
2
Verilen görev üzerine iki kız çocuğu, Rusya'nın güneybatısındaki Samara şehrinde 17 katlı bir binanın tepesinden atlamadan önce video çektiler.
3
Belirli görevlerin yapıldığı gruba katılan kız çocuklarının ailesi, bu grubun Harry Potter ile ilişkisinden dolayı zararsız olduğunu düşündüklerini söyledi.
4
Rusya'daki ProGorod gazetesi, kızların buna hazırlandıklarını ve 9 Şubat'ı işaret ederek sınıf arkadaşlarıyla vedalaştıklarını belirtti.
5
Kızların ayrıca popüler Japon manga dizisi 'Death Note' izledikleri aktarıldı.
6
Rusya'da, son yıllarda bu tarz çevrimiçi gruplarla bağlantılı olduğu düşünülen birçok çocuk ve genç intiharları yaşandı.

7
8
9

Son Dakika Ölüm grubuna katılan iki kız çocuğu, 17 katlı binanın tepesinden atladı - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak