Son Dakika Haberleri: Ölüm Listesindeki Yıldızlar

Ölüm Listesindeki Yıldızlar

7 yıl önce

1
Ünlü olmanın güzel yanları olduğu kadar zor yanları da var. İşte suikastçilerin ölüm listesinde olan ünlüler...
2
Justin Bieber, Dana Martin adlı şahsın tuttuğu iki kişi tarafından kaçırılmak istendi. Kaçırılma plan Marti'nin açıklayıp teslim olmasıyla son buldu.. Martin, Bieber'ı yakalayıp hadım etmek istiyordu.
3
Yıllardır çok sayıda sapığın kapısına dadandığı Madonna 2004 yılında Filistin'li bir grup tarafından ölüm tehdidiyle taciz edildi.
4
Hillary Duff'nin sırf ona daha yakın olabilmek için Rusya'dan Kaliforniya'ya taşınan Maksim Myaskovskiy isimli bir sapığı vardı.
5
Mick Jagger 1969 yılında bisiklet çetesi Hell's Angels'ın öfkesine maruz kaldı. Rolling Stones konserlerinde güvenliğe talimat verip çete üyelerinin alınmamalarını sağlayan Jagger'a topluluğun fanlarından bir missilleme geldi ve Jagger'ın teknesi batırıldı. Neyse ki hava çok kötüydü ve o esnada teknede kimse yoktu.
6
2008 yılında takıntılı bir genç tarafından bir yolcu uçağı kaçırıp Miley Cyrus'ın konseri sırasında alana düşürme planı yapıldı. Fakat plan hayata geçmedi.
7
1997 yılında takıntılı bir E.T. fanı ünlü yönetmen Steven Spielberg'i kaçırmaya çok yaklaşmıştı.
8
Ünlü aktör Russell Crowe 2001 yılında El-kaide'nin kendisini kaçırmayı planladığı iddialarında bulundu.
9
Moda dünyasının da tanınan ismi Victoria Beckham 2000 yılında Spice Girls adlı grubuyla turnedeyken bir anda vücudu üzerinde kırmızı lazer ışığı gördü vekendini sahne arkasına attı. Ancak hiçbir ateşleme sesi duyulmadı.
10
Ünlü sanatçı Frank Sinatra Jr 1963 yılında henüz 19 yaşındayken kaçırılma tehlikesiyle burun buruna geldi.
11
Amerikalı jimnastikçi Shawn Johnson 2009 yılında katıldığı yıldızlarla dans adlı yarışmada bir izleyici tarafından öldürülmek istendi. İzleyiciye polis tarafından müdahele edildi.Haber Yayın Tarihi: 21.03.2013 07:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü Sıcak suya ekleyip için! Cinsel güce güç katıyor, erkeklerin gizli sorununa derman oluyor!