Son Dakika Haberleri: Ölüm Onu Canlı Yayınında Yakaladı

Ölüm Onu Canlı Yayınında Yakaladı

10 yıl önce

1
Gaziantep'te 28 yaşındaki Tülay Güçlü, radyoda canlı yayında haberleri sunduğu sırada aniden fenalaşarak yayın masasına yığıldı. Canlı yayının kesilmesiyle hastaneye götürülen genç kız hayatını kaybetti.

2
Kentte yerel yayın yapan ART Radyo'da bir süre önce işe başlayan Tülay Güçlü, dün saat 13.00 sıralarında öğle haberlerini sunarken aniden fenalaştı. Radyoda çalışan arkadaşları yayının durduğunu fark ederek odaya girdiklerinde Güçlü'yü yayın masasında baygın halde buldu.
3
Hemen çağrılan ambulansla Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne götürülen genç kız, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Otopsi yapılan Güçlü'nün kalbe giden ana damarın yırtılması sonucunda öldüğü anlaşıldı.
4
Radyoda her salı günü de 'Telden dile, ezgilere yolculuk' adlı programı sunan Güçlü'nün ailesi kızlarının herhangi bir hastalığının bulunmadığını ancak geçtiğimiz günlerde sol kolunda bir uyuşma hissettiğini söylediği öğrenildi.
5
Genç kızın cenazesi Gaziantep'te gözyaşlarıyla toprağa verildi.Haber Yayın Tarihi: 28.08.2010 03:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular