Ölüm Onu Canlı Yayınında Yakaladı - Son Dakika

Ölüm Onu Canlı Yayınında Yakaladı

28.08.2010 15:30

1
Gaziantep'te 28 yaşındaki Tülay Güçlü, radyoda canlı yayında haberleri sunduğu sırada aniden fenalaşarak yayın masasına yığıldı. Canlı yayının kesilmesiyle hastaneye götürülen genç kız hayatını kaybetti.

2
Kentte yerel yayın yapan ART Radyo'da bir süre önce işe başlayan Tülay Güçlü, dün saat 13.00 sıralarında öğle haberlerini sunarken aniden fenalaştı. Radyoda çalışan arkadaşları yayının durduğunu fark ederek odaya girdiklerinde Güçlü'yü yayın masasında baygın halde buldu.
3
Hemen çağrılan ambulansla Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne götürülen genç kız, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Otopsi yapılan Güçlü'nün kalbe giden ana damarın yırtılması sonucunda öldüğü anlaşıldı.
4
Radyoda her salı günü de 'Telden dile, ezgilere yolculuk' adlı programı sunan Güçlü'nün ailesi kızlarının herhangi bir hastalığının bulunmadığını ancak geçtiğimiz günlerde sol kolunda bir uyuşma hissettiğini söylediği öğrenildi.
5
Genç kızın cenazesi Gaziantep'te gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Son Dakika Ölüm Onu Canlı Yayınında Yakaladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu