Ölüm oyunu! 30 insanı aynı anda öldürebilen zehirli ahtapotu çıplak teninde gezdirdi - Son Dakika

Ölüm oyunu! 30 insanı aynı anda öldürebilen zehirli ahtapotu çıplak teninde gezdirdi

13.07.2019 11:46

Avustralya'da Ross Saunders isimli bir gezgin, dünyanın en tehlikeli hayvanlarından biri olan mavi halkalı ahtapotu kollarında gezdirerek bu anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

1
Avustralya'da İngiliz gezgin Ross Saunders, İrlandalı bir arkadaşıyla eğlenirken ölümü hiçe saydı.
2
Saunders, tek seferde 30 yetişkini öldürebilecek kadar zehirli bir tür olan mavi halkalı ahtapotu, kollarında gezdirdi ve bu anları cep telefonu kamerasıyla kaydederek Facebook hesabından paylaştı.
3
''İki muhteşem gün batımını izledim, yunusları gördüm ve dünyanın en tehlikeli hayvanlarından biri olan mavi halkalı ahtapotu yakaladım.'' diyen Saunders'in bu tehlikeli videosuna kısa süre içinde onlarca yorum geldi.
4
Çoğu kişi Saunders'in yaptığı şeyin çılgınlık değil, aptallık olduğunu öne sürerek, hala nefes aldıkları için şanslı olduklarını söyledi.
5
Dünyanın en zehirli hayvanlarından biri olan mavi halkalı ahtapot, zehriyle aynı anda 30 insanı ve 10.000 fareyi öldürebilir. Pasifik Okyanusu ve Hint Okyanusu'nda bolca rastlanır.
6
Bu zehrin bir panzehri yok ancak ölümden kurtulmak için kalp masajı ve suni tenefüs zehrin etkisini azaltabilir. Bazı kurbanlar 90 saatte ölebilir. Zehirlenme belirtileri ise genelde karıncalanma, uyuşukluk, böbrek yetmezliği ve nefes almada zorluk olarak kendini gösterir.

Son Dakika Ölüm oyunu! 30 insanı aynı anda öldürebilen zehirli ahtapotu çıplak teninde gezdirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu