Ölümcül salgın bile lüks paylaşımlarını etkilemedi! İşte Instagram'ın zengin çocuklarından pes dedirten kareler - Son Dakika

Ölümcül salgın bile lüks paylaşımlarını etkilemedi! İşte Instagram'ın zengin çocuklarından pes dedirten kareler

17 gün önce

Koronavirüs, tüm dünyada korkunç bir boyuta ulaşıp insanların hayatına mal olmaya devam ediyor. Vatandaşlar evlerine kapanıp sağlıklı bir güne uyanmayı iple çekerken İnternetin Zengin Çocukları'nın umursamaz paylaşımları pes dedirtiyor. İşte Instagram'ın zengin çocuklarından olay kareler...

1
Tüm dünya salgın paniğiyle evlerine kapanırken, Rich Kids of Internet olarak bilinen İnternetin Zengin Çocukları, lüks içindeki yaşamlarını sürdürüp gösteriş yapmaktan geri kalmıyor.
2
Zengin gençlerin büyük bölümü, seyahat yasaklarına uymuyor. Bu da yetmezmiş gibi yasakları çiğnedikleri anların fotoğraflarını paylaşıyor.
3
Bazı zenginler ise alışılmışın dışındaki 'lüks karantina'larından paylaşımlarıyla pes dedirtiyor.
4
Kimileri maske takıp koronavirüs mesajı veriyor.
5
Kimi ise marketi silip süpürdüğünü böbürlene böbürlene göstermekten utanç duymuyor.
6
Hele bir grup var ki koronavirüsten bihaber poz verip paylaşım yapıyor..
7
Maddy Burciaga de onlardan biri. Lamborghini marka süper lüks otomobilinde poz verdi. Monaco'dan paylaşım yapan sarışın güzelin maske bile takmaması dikkat çekti.
8
Fenomen Alexa Dellanos'a göre ise "hayat devam ediyor". Sosyetik güzel mesajını bu fotoğrafla duyurdu. Porto Riko'lu Instagram fenomeni, takipçilerine evde kalma ve kendilerine dikkat etme mesajını verdi.
9
10
11
Mark-Francis Vandelli ise malikanesinde karantina altında çekilmiş bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafa on binlerce beğeni ve yorum yağdı.
12
13
14
15


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim Milyoner Olmak İster'de koronavirüsten dolayı joker değişikliği yapıldı Beşiktaş'ın cesur yengesi Türkiye'ye övgü yağdırdı Selena Gomez'den canlı yayında hayranlarını şoke eden itiraf: Bipolar olduğumu öğrendim İşte, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayacak ünlüler Köpek eti satan restoran sahibinden kan donduran itiraflar: Yavru köpekleri alıp servis ediyoruz