Ölümden Dönüşün Fotoğrafı - Son Dakika

Ölümden Dönüşün Fotoğrafı

29.01.2009 15:49

1
ABD'nin Colorado eyaletinde minibüsüyle yola çıkan şoför, planladığı intiharı gerçekleştirmek için yola koyuldu.

2
Başrollerde Mark Wahlberg, Charlize Theron ve Edward Norton'ın oynadığı 'The Italian Job' ( İtalyan İşi) filmini izlememiş olanlar, bu korkunç kazanın filmdeki sahnelere benzerliğini fark edemeyecekler belki ama tam da İtalyan işi işte!

3
34 yaşındaki adamın tek bir amacı vardı.Bu dünyadan vazgeçmek!Bu dünyadan bir şekilde gitmek.Yollara düşen Daniel, Colorado'ya sürdü 1987 model mavi minibüsünü.

Colorado Milli Anıt Parkı'na geldiğinde dik kayalıklarla çevrili kanyona doğru hızla ilerledi.Tam intihar ediyordu ki, minibüs kayalıklardan birine takıldı ve orada öylece kalakaldı.

4
Neredeyse 50 metre yükseklikteki kayalıklarda asılı kalan zavallı adam, şanslı mıydı, şanssız mıydı, kendisi de bilemedi.Kurtarma ekipleri Daniel'i çekip çıkarırken genç adam hala titriyordu.

5
6

Son Dakika Ölümden Dönüşün Fotoğrafı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı