Ölümden Kaçış - Son Dakika

Ölümden Kaçış

26.07.2010 09:52

1
Duisburg'daki 19 kişinin öldüğü ve 342 kişinin yaralandığı tekno müzik festivalinde yaşanan faciaya rağmen etkinliğin sürdüğü ortaya çıktı
2
Almanya'nın Duisburg kentinde önceki gün düzenlenen “Love Parade” tekno müzik festivalinde toplu panik sebebiyle yaşanan ezilme ve ölüm olaylarına rağmen festivalin geceye kadar devam ettiği ortaya çıktı.
3
19 kişinin öldüğü ve 342 kişinin yaralandığı kaostan habersiz 1.4 milyon katılımcının büyük çoğunluğu hiçbir şey olmamış gibi saatlerce eğlendi.
4
HATTA kaosun yaşandığı tünelden kurtulan bazı kişilerin de festivale giderek eğlenceye devam ettiği ortaya çıktı. Organizatörler dün yaptıkları basın toplantısında 1989'dan beri her yıl yapılan festivalin bu felaketin ardından bir daha düzenlenmeyeceğini söyledi.
5
Polis paniğin tünelin içinde hareket edemeden kalan ve oksijen yetersizliğinden bayılanlar dolayısıyla çıktığını söyledi. Tüneldeki ve festivaldeki gençlerin çoğunun alkol ve uyuşturucunun etkisi altında olduğunu söyleyen polis, bu nedenle kaosun daha da arttığı yorumunu yaptı. İlk bilgilere göre ölenler arasında Türk kökenli gençler bulunmuyor.
6
7

Son Dakika Ölümden Kaçış - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı