Ölümsüzlük Fotoğrafı - Son Dakika

Ölümsüzlük Fotoğrafı

12.07.2010 12:58

1
Sıra dışı fotoğraflarıyla ünlü 46 dergisi yeni sayısında Deniz Akkaya'yı konuk etti

2
Akkaya,‘ÖLÜM ve ÖLÜMSÜZLÜK' temalı çekim için Mehmet Turgut'a çarpıcı pozlar verdi.

“Beni ölümsüz kılacak şey cesur olmam” sözleriyle kalıcılığının sırrını açıklayan Akkaya, dergiye ilginç itiraflarda bulundu:

3
Bence ölüm de bir başlangıç. O anlamda beni henüz korkutmuyor. Belki de yaş ilerledikçe ve ruh bu bedene daha da yapıştıkça korkutucu olacak ölüm.

- İnsan, ruhunun gideceği bedeni hep kendi seçer diye inanmışımdır ben. Bu hayatta ne kadar yaşarsam, ruhum ne kadar yaşlanırsa ondan sonraki sınavlarımı kendim belirleyeceğim.

4
- 30 yaş kadın için virajdır. Ben de bedenimden çok ruhumla yaşamaya 30'umdan sonra başladım. Hayat benim için henüz yeni başlıyor. Bundan sonraki bedenim nasıl olur, nasıl bir beden seçerim hiçbir fikrim yok tabii. Yalnız ölmekten korkuyorum.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Ölümsüzlük Fotoğrafı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor