Ölümsüzlük Fotoğrafı - Son Dakika

Ölümsüzlük Fotoğrafı

10 yıl önce

1
Sıra dışı fotoğraflarıyla ünlü 46 dergisi yeni sayısında Deniz Akkaya'yı konuk etti

2
Akkaya,‘ÖLÜM ve ÖLÜMSÜZLÜK' temalı çekim için Mehmet Turgut'a çarpıcı pozlar verdi.

“Beni ölümsüz kılacak şey cesur olmam” sözleriyle kalıcılığının sırrını açıklayan Akkaya, dergiye ilginç itiraflarda bulundu:

3
Bence ölüm de bir başlangıç. O anlamda beni henüz korkutmuyor. Belki de yaş ilerledikçe ve ruh bu bedene daha da yapıştıkça korkutucu olacak ölüm.


- İnsan, ruhunun gideceği bedeni hep kendi seçer diye inanmışımdır ben. Bu hayatta ne kadar yaşarsam, ruhum ne kadar yaşlanırsa ondan sonraki sınavlarımı kendim belirleyeceğim.

4
- 30 yaş kadın için virajdır. Ben de bedenimden çok ruhumla yaşamaya 30'umdan sonra başladım. Hayat benim için henüz yeni başlıyor. Bundan sonraki bedenim nasıl olur, nasıl bir beden seçerim hiçbir fikrim yok tabii. Yalnız ölmekten korkuyorum.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 12.07.2010 12:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Hababam Sınıfı'nda Damat Ferit'in çocuk sahnesindeki hata yıllar sonra fark edildi! Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! Karısı doğumdayken eve eskort çağıran iş adamının alem gecesi kan gölüne döndü Trans birey olduğuna kimse inanamıyor! Norveç'in Kendall Jenner'ı güzelliğiyle baş döndürüyor

Son Dakika Haberleri