Ölümü en beklemediği yerden oldu! Evden attığı sevgilisinin boğa yılanı genç kadının sonu oldu - Son Dakika

Ölümü en beklemediği yerden oldu! Evden attığı sevgilisinin boğa yılanı genç kadının sonu oldu

29.01.2021 14:11

Dünya üzerinde bazı ölüm vakaları var ki duyduğunuzda "Bu kadarı da olmaz" dedirten cinsten. Kimi stresten yediği topraktan ölürken kimi de erkek arkadaşının boğa yılanı tarafından akılalmaz bir şekilde öldürülüyor. "Basit hatalar mı?" dersiniz, "Cahilce verilen kararlar mı?" bilemiyoruz ancak dünyanın en garip ölümleri sizleri çok şaşırtacak.

1
TOPRAK YEMEKTEN ÖLDÜ
 TOPRAK YEMEKTEN ÖLDÜ
Toprak yemekten hoşlanan Sheila'nın bu davranışı stresle baş etme yöntemi olarak değerlendiriliyor. Komşusu Martin'in organik toprağına dadanan Sheila, Martin'in gübre olarak kendi atıklarını kullandığından bir haberdi. Sonuç olarak Sheila koli basilinin öldürücü türlerinden birine yakalandı. Ateşi çıkmayınca basit bir grip olduğunu sanan Sheila'nın koli basili sindirim organlarını sardı. Böbrekleri iflas etti ve bir haftanın sonunda hayatını kaybetti.
2
KENDİ SONUNU HAZIRLADI
KENDİ SONUNU HAZIRLADI
Kendini şifacı olarak tanıtan Perry, aslında bir dolandırıcı. Seyircileri etkilemek için içi su dolu vaftiz küvetine giren Perry, eline mikrofonu aldı ve bir anda elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti. Perry'nin sonundan sorumlu kişi ise Perry'den başkası değil. Dolandırıcı rahip, toplantı öncesi mikrofondan gelen sesten rahatsız olmuş, fişin toprak hattını kesmişti.
3
Bir lisede hademe olan Chester, genç kızları gizlice gözetliyor. Chester çim hokeyi oynayan öğrencilerin görüntüsünü çekerken, sahanın diğer tarafında gülle antrenmanı yapanları gözden kaçırdı. 4 kiloluk metal top bir anda öğrencinin elinden kaçarak hademenin kafasıyla buluştu.

4
Vahşi doğada hayatta kalma programlarından etkilenen Bobby, kendini ormana attı ve doğada ne bitki görürse yemeye başladı. Cahilce hazırladığı karışık orman salatası kaçınılmaz bir ölümü de beraberinde getirdi. Zehirli bitkileri karıştırarak kendine adeta bir ölüm kokteyli hazırladı. Bobby'nin zakkum, yüksük otu ve ağıotu sonu oldu.
5
Müzisyen erkek arkadaşını apar topar evden kovan Tina, evcil yılanına sahip çıkmış. Sahibine sadık kalan boğa yılanı ise Tina'nın sonunu getiriyor. Tina'nın boynundayken düşmekten korkan boğa yılanı boynuna sıkıca dolanıyor. Ancak Tina bu tehlikeden kurtularak yılanı da evden atmaya karar veriyor. Sokağa düşen yılan ise eve girmenin bir yolunu bulup havalandırma deliğinden içeri giriyor. Evde ısıtıcıyı açan Tina bir anda fenalaşma başlıyor ve ölüyor. Neden mi? Gazlı ısıtıcı çalışırken ortaya zehirli karbonmoniksit gazı çıkar bu gaz tahliye borusu ile dışarı atılır. Ancak bu boru evden atılan yılan tarafından tıkanınca evin içine dolan zehirli gazla Tina can verdi.

YORUMLAR (1)
  • şakaolmalı: EVİNE YILAN ALIYIRSUN BESLİYORSUN SONRA HİÇ BİŞİ OLMAMIŞ GİBİ SOKAĞA SALIYORSUN VAR MI BÖYLE SACMALIK Cevap Yaz 41 1 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Ölümü en beklemediği yerden oldu! Evden attığı sevgilisinin boğa yılanı genç kadının sonu oldu - Son Dakika


Advertisement