Son Dakika Haberleri: Dünya bu kadını konuşuyor! Aslanla burun buruna gelip ölümü göze aldı

Dünya bu kadını konuşuyor! Aslanla burun buruna gelip ölümü göze aldı

19 gün önce

New York'taki Bronx Hayvanat Bahçesi'nde çekilen görüntülerde Amerikalı kadın, ölümü göze alıp çitlerden atlıyor ve aslanların yanına gidiyor.

1
Sosyal medyada viral olan videoda Amerikalı kadın, New York'taki Bronx Hayvanat Bahçesi'nde çitlerden atlayıp usulca aslanların yanına gidiyor ve sürekli ona merhaba diyip el sallıyor.
2
Yanındaki erkek arkadaşının çektiği görüntülerde ikisinin de rahatlığı şaşırtıyor.
3
Görüntülerde 2 aslanla karşı karşıya duran kadın, bir süre el sallayarak ve dans ederek onun dikkatini çekmeye çalıştı. Aslan ise bir süre kıpırdamadan kadını seyretti.
4
Olayla ilgili yerel medyaya konuşan hayvanat bahçesi yetkilisi, olayın 28 Eylül günü gerçekleştiğini ve kendilerine rapor edildiğini bildirdi.
5
Güvenlik bariyerlerinin aşılması konusunda tolerans göstermediklerini bildiren yetkili, olayın çok kötü bir şekilde sonuçlanabileceğini ve bariyerlerin hem ziyaretçiler, hem de hayvanları güvende tutmak için var olduğunu söyledi.
6
Görüntülerde yer alan kadın da Instagram'da o anları paylaşıp, "Gerçekten nefes alan hiçbir şeyden korkmuyorum" diye not düştü.
7
Kadına vatandaşlardan yüzlerce eleştiri geldi. "Çocukların da bulunduğu bir ortamda onlara böyle mi örnek oluyorsun!", "Bir de yaptığıyla övünüyor, bu tam bir delilik!", "Seni sadece iki hamleyle öldürebilirdi!", "Reklam için değil mi!" gibi yorumlar yağdı.
8
Görüntüler sosyal medyada da yayınlanıp, gazetelere manşet oldu.
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 03.10.2019 08:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti