Dünya bu kadını konuşuyor! Aslanla burun buruna gelip ölümü göze aldı - Son Dakika

Dünya bu kadını konuşuyor! Aslanla burun buruna gelip ölümü göze aldı

03.10.2019 08:50

New York'taki Bronx Hayvanat Bahçesi'nde çekilen görüntülerde Amerikalı kadın, ölümü göze alıp çitlerden atlıyor ve aslanların yanına gidiyor.

1
Sosyal medyada viral olan videoda Amerikalı kadın, New York'taki Bronx Hayvanat Bahçesi'nde çitlerden atlayıp usulca aslanların yanına gidiyor ve sürekli ona merhaba diyip el sallıyor.
2
Yanındaki erkek arkadaşının çektiği görüntülerde ikisinin de rahatlığı şaşırtıyor.
3
Görüntülerde 2 aslanla karşı karşıya duran kadın, bir süre el sallayarak ve dans ederek onun dikkatini çekmeye çalıştı. Aslan ise bir süre kıpırdamadan kadını seyretti.
4
Olayla ilgili yerel medyaya konuşan hayvanat bahçesi yetkilisi, olayın 28 Eylül günü gerçekleştiğini ve kendilerine rapor edildiğini bildirdi.
5
Güvenlik bariyerlerinin aşılması konusunda tolerans göstermediklerini bildiren yetkili, olayın çok kötü bir şekilde sonuçlanabileceğini ve bariyerlerin hem ziyaretçiler, hem de hayvanları güvende tutmak için var olduğunu söyledi.
6
Görüntülerde yer alan kadın da Instagram'da o anları paylaşıp, "Gerçekten nefes alan hiçbir şeyden korkmuyorum" diye not düştü.
7
Kadına vatandaşlardan yüzlerce eleştiri geldi. "Çocukların da bulunduğu bir ortamda onlara böyle mi örnek oluyorsun!", "Bir de yaptığıyla övünüyor, bu tam bir delilik!", "Seni sadece iki hamleyle öldürebilirdi!", "Reklam için değil mi!" gibi yorumlar yağdı.
8
Görüntüler sosyal medyada da yayınlanıp, gazetelere manşet oldu.
9
10
11
12
13

Son Dakika Dünya bu kadını konuşuyor! Aslanla burun buruna gelip ölümü göze aldı - Son Dakika


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum