Ömer Güney'in Sanal Alemdeki Yüzü - Son Dakika

Ömer Güney'in Sanal Alemdeki Yüzü

23.01.2013 12:23

1
Fransa'nın Başkenti Paris'te aralarında PKK kurucularından Sakine Cansız'ın da bulunduğu 3 kadının öldürülmesi olayı ile ilgili tutuklanan Ömer Güney'in internetteki sayfalarında genelde kendi fotoğraflarını paylaştığı görüldü.

2
Fransa'nın Başkenti Paris'te aralarında PKK kurucularından Sakine Cansız'ın da bulunduğu 3 kadının öldürülmesi olayı ile ilgili tutuklanan Ömer Güney'in internetteki sayfalarında genelde kendi fotoğraflarını paylaştığı görüldü. İki farklı hesabı bulunan Güney bir hesabında Almanya'da, diğer hesabında ise Paris'te yaşadığını belirtiyor.
3
Paris'te, Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez'in öldürülmesi soruşturması kapsamında tutuklanan Ömer Güney'in internetteki yer alan hesaplarında bir çocuk sahibi olduğu görülüyor. Facebook'ta iyi ayrı hesabı bulunan Güney'in bir hesabında memleketi olarak Almanya'nın Bayern kenti görülürken, diğerinde ise, Paris'te yaşadığı ifade ediliyor.
4
Ömer Güney'in internetteki hesaplarında daha çok kendi portre fotoğraflarını paylaştığı görülürken, çalıştığı işerinde de çektiği bazı fotoğrafları paylaşması dikkat çekti. Güney, bir bebeği öptüğü fotoğrafı paylaşırken ise "canım kızım" diye fotoğrafa yorum yaptığı görüldü.
5
Güney'in soruşturmasını yürüten savcının dediği gibi işsiz olmadığı, Fransa'nın en büyük havaalanı Charles-de-Gaulles'da çalıştığını gösteren fotoğraflarda paylaştığı görüldü.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Ömer Güney'in Sanal Alemdeki Yüzü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Görev başındaki polis bahçede üstsüz güneşlenen modeli helikopterden kayda aldı 93 kilo veren Pelin Öztekin isyan etti: 100 kilo olan biri aşık olmaz mı? Maradona'nın son günlerini geçirdiği evdeki kimsenin bilmediği detay ortaya çıktı Seren Serengil'in "Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim" itirafı sosyal medyada yeniden gündem oldu 32 yaşındaki kadın "Su vereceğim" diye kandırdığı 14 yaşındaki çocuğu evine götürüp istismar etti