Son Dakika Haberleri: Ömer Güney'in Sanal Alemdeki Yüzü

Ömer Güney'in Sanal Alemdeki Yüzü

7 yıl önce

1
Fransa'nın Başkenti Paris'te aralarında PKK kurucularından Sakine Cansız'ın da bulunduğu 3 kadının öldürülmesi olayı ile ilgili tutuklanan Ömer Güney'in internetteki sayfalarında genelde kendi fotoğraflarını paylaştığı görüldü.

2
Fransa'nın Başkenti Paris'te aralarında PKK kurucularından Sakine Cansız'ın da bulunduğu 3 kadının öldürülmesi olayı ile ilgili tutuklanan Ömer Güney'in internetteki sayfalarında genelde kendi fotoğraflarını paylaştığı görüldü. İki farklı hesabı bulunan Güney bir hesabında Almanya'da, diğer hesabında ise Paris'te yaşadığını belirtiyor.
3
Paris'te, Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Şaylemez'in öldürülmesi soruşturması kapsamında tutuklanan Ömer Güney'in internetteki yer alan hesaplarında bir çocuk sahibi olduğu görülüyor. Facebook'ta iyi ayrı hesabı bulunan Güney'in bir hesabında memleketi olarak Almanya'nın Bayern kenti görülürken, diğerinde ise, Paris'te yaşadığı ifade ediliyor.
4
Ömer Güney'in internetteki hesaplarında daha çok kendi portre fotoğraflarını paylaştığı görülürken, çalıştığı işerinde de çektiği bazı fotoğrafları paylaşması dikkat çekti. Güney, bir bebeği öptüğü fotoğrafı paylaşırken ise "canım kızım" diye fotoğrafa yorum yaptığı görüldü.
5
Güney'in soruşturmasını yürüten savcının dediği gibi işsiz olmadığı, Fransa'nın en büyük havaalanı Charles-de-Gaulles'da çalıştığını gösteren fotoğraflarda paylaştığı görüldü.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Haber Yayın Tarihi: 23.01.2013 12:23 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu