Ömrü boyunca sadece atıştırmalıklarla beslenen 2 çocuk annesi açlıktan öldü! - Son Dakika

Ömrü boyunca sadece atıştırmalıklarla beslenen 2 çocuk annesi açlıktan öldü!

14.01.2020 14:02

Yıllarca atıştırmalıklarla beslenen 2 çocuk annesi 32 yaşındaki Charlotte Broad, şiddetli yetersiz beslenme nedeniyle Royal Hampshire County Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

1
İngiltere'de, ömrü boyunca sadece 'çocuk partisi yiyeceklerinden oluşan bir diyetle yaşayan 2 çocuk annesi 32 yaşındaki Charlotte Broad, yemek yemeyi reddederek kaldırıldığı Royal Hampshire County Hastanesi'nde hayatını kaybetti.
2
Yemek yemeyi reddetti!
Yemek yemeyi reddetti!
11 ile 6 yaşlarında 2 kızı olan Broad'u tedavi eden doktorlar, yemek yemeyi reddettiğinde çaresiz hissetti. Broad, sürekli olarak kusuyordu ve boğazı artık siyaha döndü. Doktorlar, "Yemek yemezsen öleceksin!" dedi ama Broad reddetti. Broad intravenöz bir tüp yoluyla beslenme almayı bile istemedi.
3
'Muhtemelen öleceğim!"
Muhtemelen öleceğim!
Doktorlar ona yemek yemezse ne olacağını anlayıp anlayamadığını sordu ve Broad, "Muhtemelen öleceğim" diye cevap verdi. Genç anne artık muayene dahi edilmemek istediğini

söyledi. Kan testini bile reddetti.

4
Hamileyken bile sadece atıştırmalıklar yiyen Broad'ın kocası Mark Darley, eşinin normal bir hayat sürdüğünü garanti etti, ama sebze ya da herhangi bir sağlıklı yiyecek yediğini hiç görmediğini söyledi. Genç kadın hamileyken bile meşrubat çeşidi olan 'Irn Bru' ve mısır cipsi olan 'Wotsits' yiyordu.
5
Bir intihar türü!
Bir intihar türü!
Kadının bu davranışı, Royal Hampshire County hastanesinden Dr.Frank Murphy'e göre şöyle yorumlandı: "Bir köprüden atlamak veya yemeyi bırakmak gibi çeşitli intihar türleri

var.."

6
Tedavinin her türlüsünü reddetti..
Tedavinin her türlüsünü reddetti..
Psikolog Samantha Marsh, yeme bozukluklarının tedavi edilmesinin çok zor olduğunu açıkladı ve şöyle dedi: "Sonuçta, birini bağlayamaz ve onu yemeye zorlayamazsın. Charlotte'un yemekle zor bir ilişkisi vardı ve akıl sağlığı hizmetleri tarafından tedavi edilmeyi reddetti."

YORUMLAR
500

Son Dakika Ömrü boyunca sadece atıştırmalıklarla beslenen 2 çocuk annesi açlıktan öldü! - Son Dakika


Advertisement