Ona Bekaretimi Vermek İstiyorum - Son Dakika

Ona Bekaretimi Vermek İstiyorum

27.03.2010 12:07

1
İtalya'da Silvia Valerio adlı bir genç kız, bekaretini İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad'a vermek istediğini söyledi.Hatta bu konu hakkında bir kitap da yazan 18 yaşındaki Silvia, ülkede büyük yankı bulan açıklamalarında, buna neden olarak da şöyle dedi:
2
Ahmedinecad, günümüzün en gerçek erkeği. Eski zamanlardan kalma erkeklerin tek örneği. Ne spor salonuna gidiyor, ne modayla ne de kozmetik ile işi var. Ülkeleri yok etmekten, kadınları kısıtlamaktan konuşuyor, atom bombası gibi güç istiyor. Diğer siyasetçiler, sirkteki palyaçolara benzerken, o bıçaklı gösteri yapan maçolara benziyor.”
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Ona Bekaretimi Vermek İstiyorum - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü