Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı - Son Dakika

Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı

28.02.2021 12:50

Amerika Coronado'da daha önce soygun suçundan tutuklanıp şartlı tahliye edilen 23 yaşındaki Jose Luis Mares, tartıştığı eşini denizde boğmaya çalıştıktan sonra kıyıda canlı canlı kuma gömmeye çalıştığı gerekçesi ile tutuklandı.

1
Kocasının kendisini canlı canlı gömmeye çalıştığı kadın eşinin elinden kurtulur kurtulmaz polisi aradı. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri kadını yaralı bir şekilde buldu.
2

Sağlık ekipleri kadını hastaneye kaldırırken polis etrafta Jose'yi aramaya başladı. Polis, kısa bir çalışma sonrası cani kocayı yakaladı.

3
Jose'nin karısı yaptığı açıklamada, kocası Jose ile beraber plaja geldikten sonra arlarında tartışma çıktığını bunun üzerine kocasının kendisini saçlarından çekerek denize sürüklediğini söyledi.
4
Genç kadın kocasının kendisini boğmaya çalıştığını, başarısız olunca da plaja doğru tekrar çektiğini ve plajda bulunan bir çukurun içine attığını söyledi. Kadın son olarak cani eşinin, üzerine kum atarak canlı canlı gömmeye çalıştığını söyledi.
5
Kadın son olarak cani eşinin, üzerine kum atarak canlı canlı gömmeye çalıştığını söyledi.
6
Yeri tespit edildikten sonra kıskıvrak yakalanan Jose, cinayete teşebbüs suçlaması ile cezaevine yollandı.

Son Dakika Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı