Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu - Son Dakika

Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu

22.11.2019 11:56

Adana'da yaşayan Mustafa Civelek, gök gürültüsü ve sarsıntıyla yatağından fırladı. Ne olduğunu anlayamayan adam bahçesindeki manzarayla şoke oldu.

1
Adana'nın Kozan ilçesine bağlı Çokak köyünde 34 yaşındaki Mustafa Civelek gece saatlerinde önce gök gürültüsü duydu sonra evi sallandı, sabah uyanınca evlerinin önündeki tarlada oval şekilde yaklaşık 40 kilo ağırlığında bir taş buldu.
2
Gerçek sabah ortaya çıktı!
Gerçek sabah ortaya çıktı!
Pencereden dışarı bakan ancak bir şey göremeyen Civelek, sabah uyandığında evinin önündeki tarlada yerde yaklaşık yarım metre çukur açan, yuvarlak bir taş gördü.
3
Taşın yanına yaklaşan ve yerinden kaldırmaya çalışan Mustafa Civelek yaklaşık 50 kilo ağırlığındaki taşı kaldıramadı.
4
Bahçeye resmen çukur açmış
Bahçeye resmen çukur açmış
Bahçesine gece gök gürültüsünü andıran bir sesle göktaşı düştüğünü iddia eden Mustafa Civelek taşın yetkililerce incelenmesini isteyerek, "O gece hafif yağmur yağıyordu.
5
Gece saatlerinde önce şimşek çaktığını düşündüm bir ses duydum. Ardından ev sallandı. Dışarıya baktım karanlıkta bir şey göremedim. Sabah kalktığımda evin bahçesinde bir çukur açmış taşı gördüm. Yaklaşık 40-50 kilo ağırlığında. Ben bunun göktaşı olduğunu düşünüyorum. Yetkililer alıp incelesin" şeklinde konuştu.

Son Dakika Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu - Son Dakika


YORUMLAR (31)
  • ARDA : ADAM RÜYA GÖRMÜŞ RÜYASINDA ÇUKUR EŞ SEYHAN GÖLÜNDEN TAŞI AL GEL ORAYA KOY ONDAN SONRA TAŞ DÜŞTÜ YANİ DELİ KUYUYA TAŞ ATMIŞ 7 AKILLI KUYUDAN TAŞI ÇIKARAMAMIŞ O MİSAL 50 KG BİR PARÇA GÖKTEN ORAYA DÜŞSE ORADA EN AZ 4 MT GENİŞLİĞİNDE VE 5-6 MT RE DERİNGİĞİNDE ÇUKUR OLUŞUR. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi