Önce Oy Verdiler Sonra Boy Verdiler - Son Dakika

Önce Oy Verdiler Sonra Boy Verdiler

10.08.2014 16:05

1
Bugün yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleri nedeniyle genelde sahiller günün ilk saatlerinde boş kaldı. Ancak özellikle İzmir ve Antalya'nın tatil beldelerinde oy verenlerin daha sonra sahillere akın etmesiyle plajlar yeniden dolmaya başladı. Bodrum'da ise bugün plajlar önceki günlere göre çok daha boş kaldı.

2
Hava sıcaklığının 35 derece hissedildiği Antalya'da oy kullanan vatandaşlar sahilin yolunu tutarken, kimi de önce deniz keyfi yaptı sonra oy kullanmayı tercih etti. Sıcak havanın da etkisiyle Konyaaltı sahili hınca hınç doldu.

3
Çeşme'de Alaçatı, Ilıca, Altınkum gibi plaj tesislerinin yoğun olduğu bölgelerde de hareketli bir gün yaşanıyor.

4
Plajlarda doluluk özellikle öğle saatlerinde artmaya başladı. Oyunu kullanan yazlıkçılar tekrar sahillere dönerken, İzmirliler de oy verdikten sonra Çeşme'nin yolunu tuttu. Öğle saatlerinde Çeşme Otoyolu'ndaki trafik yoğunluğu arttı.

5
Kuzey Ege'deki tatil merkezlerinde ise vatandaşların pek çoğunun oy kullanmak için ayrılması dolayısıyla sahiller önemli ölçüde boş kaldı.

6
Ayvalık, Akçay, Altınoluk, Ören ve Güre'yi kapsayan, yaklaşık 127 bin ikinci konutun bulunduğu Edremit Körfezi'nde, hafta sonu olmasına rağmen sahillerin boşluğu dikkati çekti. Körfezden, İstanbul başta olmak üzere Bursa, Balıkesir ve Eskişehir gibi büyükşehirlere giden tatilciler, seçim öncesi son iki günde çevre yollarında yoğunluk oluşturdu.

7
Bölgede, Ayvalık'ın Duba, Kapri ve Sarımsaklı, Burhaniye'nin Ören ve Öğretmenler Mahallesi plajları ile Akçay ve Altınoluk sahilleri, cumhurbaşkanı seçimi dolayısıyla adeta kış günlerindeki sakinliğine büründü.

8
Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, yaz tatilini ilçede geçirenlerden yaklaşık 13 bin kişinin, seçmen kayıtlarını Ayvalık'a aldırdığını, diğerlerinin de tatillerine bir günlük mola verdiğini söyledi.

9
İşte plajlardan fotoğraflar...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Önce Oy Verdiler Sonra Boy Verdiler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı