Önce sağlıkta, sonra aşkta yüzü güldü! Mali gönlünü İzmirli güzele kaptırdı - Son Dakika

Önce sağlıkta, sonra aşkta yüzü güldü! Mali gönlünü İzmirli güzele kaptırdı

21.05.2021 15:23

Uzun süre kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden ve durumu her geçen gün daha iyiye giden şovmen Mehmet Ali Erbil, İzmirli iş kadını Funda Aksu ile yeni bir aşka yelken açtı.

1
Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in İzmirli iş insanı Funda Aksu ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.
2
Geçtiğimiz günlerde yeni bir aşkı aradığını ve bir adayın da olduğunu söyleyen Mehmet Ali Erbil'in yeni sevgilisi Funda Aksu İzmirli iş kadını.

3
Aşkı için "Kendisi değer verdiğim bir hanımefendi" yorumunda bulunan Mali'nin Instagram profil fotoğrafına yeni sevgilisinin fotoğrafını koyması gözlerden kaçmadı.
4
SİNYALİ VERMİŞTİ
 SİNYALİ VERMİŞTİ
Mehmet Ali Erbil, "Yeniden evlenmeyi düşünür müsünüz?" sorusuna "Öyle bir düşüncem yok. Kadınlara Instagram DM'den yürüyorum" yanıtını vermişti.

5
Erbil'in sağlık durumunun ise iyi gittiği öğrenildi. Erbil'in yakınlarından alınan bilgiye göre, "Tedavi sürecinin devam ettiği. Tedavilere vücudunun olumlu tepki verdiği öğrenildi.

6
Öte yandan Mehmet Ali Erbil'in bir yıl boyunca ilaçları kullanmaya devam edeceği öğrenildi.

Son Dakika Önce sağlıkta, sonra aşkta yüzü güldü! Mali gönlünü İzmirli güzele kaptırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (42)
  • Günay : Ayyy bir git ya artık, bir ayağı çukurda hala gönlünü kaptırmış diyorlar. Adam altına yapıyor çişinin geldiğini bilmiyor kadını nasıl yapacak hay Allahım yarabbim Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Bu ve iboş: Ikisi de milyonlari ekrana topluyodu şu an ne haldeler burda bile alinacak ibretler var,anlayana!Sonumuz hayrolsun.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement