Önder Sav Sorusu Ağlattı - Son Dakika

Önder Sav Sorusu Ağlattı

09.10.2010 15:56

1
Şevket Kazan, " Bu dava yolunda kim beni incittiyse, kırdıysa, incitenlere de kıranlara da, sevenlere de hakkımı helal ediyorum." dedi. Kazan, bu sözleri dile getirirken gözyaşlarına hakim olamadı.

2
Partisinin İl Divan Toplantısı'na katılmak üzere Erzurum'a gelen Şevket Kazan, burada basın toplantısı düzenledi.

3
Kazan, bir basın Mensubunun,'Önder Sav'la görüştüğünüz için partinizden istifa eden Hınıs İl Genel Meclisi üyesi size ve Oğuzhan Asiltürk'e hakkını helal etmediğini söyledi.' şeklindeki sözleri üzerine Kazan, CHP Genel Sekreteri Önder Sav'ın kutsal topraklara gideceğini söyleyen bir vatandaşa, Hz. Peygamber'e yönelik sarfettiği sözlerden haberdar olmadığını iddia etti.

4
Sav'la olağanüstü kongre ile ilgili olarak teknik görüş alışverişi yaptıklarını belirten Şevket Kazan, "Anadolu Gençlik Derneği'nin şube başkanları toplantısında, Önder Sav'la teknik bir konu dışında konuşmadığını bunların dışında başka bir şey görüştüysek 'Allah'ın, Meleklerinin laneti ve bütün insanların laneti üzerime olsun' diye yemin ettim.
5
Ben Şevket Kazan'ım. Benim dürüstlüğümü kimse tartışamaz. Ama maalesef onlar ağabeylerinin dürüstlüğünü tartıştılar. Bu konuşmalarıyla (hakkımı helal etmiyorum) vebal altındadırlar. 'Ne diyorsun?' derseniz, şunu söylüyorum bu dava yolunda kim beni incittiyse, kırdıysa, incitenlere de kıranlara da, sevenlere de hakkımı helal ediyorum." dedi. Kazan'ın, bu sırada gözyaşlarına hakim olamadığı gözlendi.
6

YORUMLAR
500

Son Dakika Önder Sav Sorusu Ağlattı - Son Dakika


Advertisement