Onları hiç böyle görmediniz! Sinem, aşkını gün yüzüne çıkmamış karelerle haykırdı - Son Dakika

Onları hiç böyle görmediniz! Sinem, aşkını gün yüzüne çıkmamış karelerle haykırdı

14.02.2021 14:09

Ünlü isimler 14 Şubat Sevgililer Günü için sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlarda bulundu. Sinem Kobal ise 14 Şubat'ı bugüne kadar hiç ortaya çıkmamış fotoğraflarını paylaşarak kutladı. İşte ünlü isimlerin birbirinden romantik Sevgililer Günü paylaşımları.

1
14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle sosyal medyada çeşitli paylaşımlar yapılıyor. Ünlü isimler de mesajlarıyla Sevgililer Günü'nü kutluyor.
2
Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çiftinden 'Sevgililer Günü'ne özel aşk kareleri geldi. Kobal, daha önce yayınlanmamış fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.
3
Kobal, eşiyle fotoğraflarına, "Yaşam için sevgilim" diye yazdı. Sinem Kobal'ın paylaşımları sosyal medyada gündem oldu.
4
Ünlü çift geçtiğimiz ekim ayında kucaklarına aldıkları kızları Lalin ile evliliklerini taçlandırmıştı.
5
Nesrin Cavadzade
Nesrin Cavadzade
6
Amine Gülşe
Amine Gülşe
"Benim en güzel 14 Şubatım, iyi ki varsınız sizi çok seviyorum"
7
Pınar Altuğ
Pınar Altuğ
8
Şükran Ovalı
Şükran Ovalı
"Kocaman bir iyi kisin hayatımda ... Her koşulda, her şartta, beraber gülmekten vazgeçmedik... Bu konuda ki inadımız ömrümüze yayılsın... İyi ki eşim, iyi ki yol arkadaşım, iyi ki kızımın babasısın. Hep aşkla huzurla . Seni çok çok çok ama çok seviyorum Aşkım."
9
Ebru Şallı
Ebru Şallı
"Bu güzel güller gibi içinizde güller açsın! Sevgi her koşulda sizi sarıp sarmalasın! Hepinizi çok seviyorum.. Sevgililer gününüz kutlu olsun"
10
Ebru Şancı Öztürk
 Ebru Şancı Öztürk
"Sevgililer Günü'nün bendeki tek değeri seni 7 yıl önce bugün tanımış olmam. Bu fotoğraf o kadar çok şey anlatıyor ki bana sen her zaman, merak eden, koruyan, destek olan canım eşim evlatlarımızla nice 7 senelere inşallah"
11
Selin Ciğerci
Selin Ciğerci
" 7. 14 şubatım seninle koçişkom zeytin gözlüm seni çok seviyorum"
12
Oğuzhan Koç
Oğuzhan Koç

Son Dakika Onları hiç böyle görmediniz! Sinem, aşkını gün yüzüne çıkmamış karelerle haykırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum