Onu Maymunlar Büyüttü - Son Dakika

Onu Maymunlar Büyüttü

01.04.2013 23:58

İngiltere'nin Yorkshire bölgesinde yaşayan Marina Chapman, maymunlarla geçirdiği çocukluğunu ilk defa kitabında paylaştı.

1
İngiltere'nin Yorkshire bölgesinde yaşayan Marina Chapman, maymunlarla geçirdiği çocukluğunu ilk defa kitabında paylaştı.

2
Henüz dört yaşındayken kendini ormanda bulan Chapman, beş yıl sonra avcılar tarafından kurtarıldı. Ancak Chapman şehirde kendini bir çete için çalışan sokak çocuklarının arasında buldu.
3
Daha sonra hizmetçi olara işe başlayan Chapman, 1978'de çalıştığı aileyle birlikte İngiltere'ye göç etti ve burada eşi John Chapman'la tanışıp evlendi.
4
Chapman kitabında, doğum yeri Kolombiya'da çocukken kaçırılarak beş yılını yağmur ormanında kapuçin maymunlarıyla geçirdiğini öne sürüyor. Chapman, çaresizce ormanda beklerken bir maymun ailesi tarafından keşfedildiğini, zamanla güçlenerek onlar gibi ağaçlarda uyuduğunu ve iletişim kurabildiğini söylüyor.

5
The Telegraph gazetesinin haberine göre, bugün 63 yaşında olan Chapman'ın 2 çocuğu ve 3 torunu bulunuyor. Chapman anılarını ‘The Girl With No Name' adlı kitabında yayımladı.

6
7

Son Dakika Onu Maymunlar Büyüttü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu