Son Dakika Haberleri: Onu Ne Zenginler İstedi!

Onu Ne Zenginler İstedi!

7 yıl önce

Ancak sadece iki Türk alabildi

1
Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılan ve üretim adedi 499 adetle sınırlanan "çok özel seri" (Special Limited Edition) LaFerrari için markanın belirlediği potansiyel Türk alıcılar, aracı fabrikanın bulunduğu Maranello'da test etti.

2
Avrupa fiyatı 1 milyon euro civarında olan, Türkiye'ye ise vergilerle birlikte yaklaşık 2.7 milyon euro (6.3 milyon TL) olması beklenen LaFerrari, İstanbul'a gelmek için gün sayıyor.
3
Daha önceki özel modellerde olduğu gibi Ferrari, bu araç için de dünya çapında titiz bir araştırma yaparak "satın almasını uygun bulduğu" yaklaşık 500 kişi seçmiş.
4
Kriterler arasında alıcının, garajında 3 ya da 5 tane Ferrari bulunan sadık müşteri olması, bu işi ticarete dönüştürmemesi gibi kriterler var.
5
Bununla birlikte yaklaşık 700 kişinin bu otomobil için başvurduğu söylenirken, belirlenen sayının üzerine çıkılmayacağı ısrarla belirtiliyor.
6
Üretim miktarı 499 adetle sınırlı LaFerrari, şu anda markanın en pahalı modeli durumunda. Ferrari'nin 1984'ten bu yana 10 yılda bir, sınırlı sayıda üretim için geliştirdiği modeller arasında yer alan LaFerrari'nin adı, bizzat şirketin Başkanı Luca di Montezemolo tarafından konulmuştu.
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 18.05.2013 05:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu, evi kirleten kızını kalorifer peteğine bağlayarak cezalandırdı! Görüntüler sosyal medyada tepki çekti İşte altın zengini ülkeler! Türkiye bakın kaçıncı sırada Uzmanlardan zehirli tatula uyarısı! Şifalı diyenlere kanmayın, karaciğer yetmezliğine sebep oluyor Usta oyuncu Yıldız Kenter'in gerçek adını duyan şaşıp kalıyor! İşte Yıldız Kenter'in başarılarla bezeli yaşamı Hem sporcu hem taraftar! Güzel model cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor