Ordudaki kariyerini bırakıp cinsel içerikli film yıldızı oldu! - Son Dakika

Ordudaki kariyerini bırakıp cinsel içerikli film yıldızı oldu!

06.11.2019 08:59

Uzun süre orduda görev alan Daniel McGraffin, kariyerini bir anda silip günde bin pound gelir elde ettiği cinsel içerikli film yıldızı oldu.

1
Eski asker Daniel McGraffin, geçtiğimiz günlerde İngiltere'de yayınlanan bir belgeselde cinsel içerikli film sektörüne nasıl girdiğini anlattı.
2
Çocukken en büyük hayalinin orduya katılmak olduğunu söyleyen McGraffin, yetişkin olduğunda bu hayalini gerçekleştirdi ve topçu birliğinde 6 yıl boyunca görev yaptı. Ancak ordudaki baskıya dayanamayan McGraffin, 2 haftalık izninde firar etti.
3
McGraffin, ordudaki baskıyı şöyle anlattı: "İş makinesi sürücüsüydüm. Bu yüzden de büyük tankları sürüyor ve neredeyse uykusuz günler geçiriyordum. İlk kalkan ve son yatan siz oluyorsunuz. Kendimi kaybettim, aklımı yitirdim, 2 hafta iznimiz vardı ve bir daha geri dönmedim. Bir sene boyunca asker kaçağıydım."
4
McGraffin, neredeyse bir yıl asker kaçağıydı. Bu sebeple ceza aldı ve 8 ay askeri cezaevinde kaldı. Cezası sona erdiğinde ise DJ ve fitness antrenörü olarak çalıştı, cinsel içerikli film sektörüne girmesi ise tamamen şans eseri oldu.
5
DJ olarak çalışırken bir kadın hayranı vardı ve bir gün yanına yanaşıp bir adamdan bahsetti ve cinsel içerikli filmler çektiğini daha fazla para kazanmak isterse onunla görüşmesini söyledi. McGraffin, adamı aradı. Adamın yalnızca eşcinsel ilişki videoları çektiğini ama sahnelerin çoğunun sahte olduğundan bahsetti.
6
Kısa bir video çekimi için 750 pound teklif edince geri çevirmedi. McGraffin, böylece sektöre girmiş oldu. Hayatı boyunca heteroseksüel (karşı cinse ilgi duyan) olan McGraffin, daha fazla para kazanmak uğruna eşcinsel ilişkiler içeren filmlerde oynamayı tercih etti. Sektörün en büyük firmalarıyla sözleşme imzaladı.
7
McGraffin'in kız arkadaşı Freya ise bu duruma bozulmuyor. İnsanların ne düşündüğünün umurunda olmadığını ve erkek arkadaşının heteroseksüel olduğunu söylüyor.
8
Freya; bunun sadece bir iş olduğunu, Daniel'in, çok iyi rol yaptığını söyleyip ona sahip çıkıyor.
9
McGraffin ise sektörde kalmasının arkasındaki nedenin büyük oranda para olduğunu dile getiriyor.
McGraffin ise sektörde kalmasının arkasındaki nedenin büyük oranda para olduğunu dile getiriyor.
Daniel McGraffin; "Akademik yönüm güçlü değil. Bir depoda çalışacak, kalifikasyona sahip değili. Araba kullanma yeterliliğine sahibim, ama bu beni mutlu etmiyor.Porno sektörüne girdiğime sevindim, çünkü şimdi sahip olduğumdan daha fazla para kazanıyorum. Şimdi bunun avantajlarını görüyorum, artık ne yapmam gerektiğini bile düşünmüyorum, bu kadar kolay. Kimsenin ne düşündüğünü düşünmeden, bağımsız olarak zevk almak istemiyorum. İçindeyim çünkü bu iyi bir iş ve yasal olarak başka hiçbir yerde bu kadar para kazanmayacağım."

Son Dakika Ordudaki kariyerini bırakıp cinsel içerikli film yıldızı oldu! - Son Dakika

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar