Organ yetmezliğinden ölen 12 yaşındaki kız, cenaze yıkama sırasında gözlerini açıp hareket etmeye başladı - Son Dakika

Organ yetmezliğinden ölen 12 yaşındaki kız, cenaze yıkama sırasında gözlerini açıp hareket etmeye başladı

Endonezya'nın Probolinggo şehrinde diyabet ve organ yetmezliğinden hayatını kaybeden 12 yaşındaki kız, cenaze yıkama işlemi sırasında canlandı. Olay sonrası doktorların müdahale ettiği küçük kız birkaç saat sonra tekrar öldü.

1
Endonezya'nın Probolinggo şehrinde diyabet ve organ yetmezliği tedavisi için hastanede tedavi altında tutulan 12 yaşındaki Siti Masfufah Wardah'ın ailesine doktorlar kızlarının hayatını kaybettiğini söyledi.
2
Aile cenaze işlemleri için kızlarını eve götürdü. Kız gömülmeden önce aile fertleri tarafından yıkanırken yavaş yavaş vücut ısısı arttı, gözlerini açıp hareket etmeye başladı.

3
Eve çağrılan doktorlar kıza oksijen verip müdahale etti. Hastaneye tekrar kaldırılan Siti, bir kaç saat içinde hayatını kaybetti. Tekrar hayatını kaybeden kız, tekrar yıkanıp gömüldü.
4
Olaydan sonra kızın evini ziyaret polis şefi AKP Muhammad Dugel, olay ile ilgili soruşturma açıldığını ve soruşturmanın devam ettiğini söyledi.

5
AKP Muhammad Dugel, kızın hastanede hayatını kaybettikten sonra yıkama esnasında yaşama geri döndüğünü ve bir kaç saat sonra hayatını tekrar kaybettiğinin doğru olduğunu söyledi. Yüzde doksanın Müslümanların oluşturduğu Endonezya'da vefat eden kişilerin yıkanma sorumlulukları ailelerine aittir.

Haber Yayın Tarihi: 25.08.2020 08:51

Son Dakika Organ yetmezliğinden ölen 12 yaşındaki kız, cenaze yıkama sırasında gözlerini açıp hareket etmeye başladı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor