Orgazm Diyeti - Son Dakika

Orgazm Diyeti

11.04.2014 18:17

Orgazm ve beslenme ilişkisi.

1
Bu diyette dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ''Diyet süresince cinsel isteksizliğe yol açabilecek beyaz şeker, kahve, tütün ve soya ürünlerinden kaçınmak.
2
Normal vücut yapısına sahip olan kadınlar, günde bir kapsül balık yağı yutmalı. İkinci hafta iki, üçüncü hafta üç kapsül alınmalı.
3
Hormonlarımız ve bedenimiz bütün enerjilerini dışardan beslendiğimiz gıdalardan alırlar.
4
İri vücutlu kadınlar, kapsül miktarını 11’e kadar çıkarabilir. Ayrıca günde 15 gram siyah çikolata tüketilmelidir.
5
Çikolata, mutluluk hormonu serotonin salgılanmasını sağlar. Kahve gibi kafein içeren maddelerden uzak durmanız dinlenmiş ve cinsel arzuları olan bir bedene kavuşmanıza yardımcı olur.
6
Genel sağlık için kullanılan multivitamin, magnezyum, demir, çinko gibi kapsüllerin alınmasın yarar var.

7
Bu tarz vitaminlerin eksikliklerini yaşıyorsanız vücudunuz cinselliğe cevap vermiyor olabilir.
8
Doğru ve zamanında uygulanan diyet, sadece zayıflatmakla kalmıyor, aynı zamanda kadınların daha kolay orgazm olmasını da sağlıyor.
9
Bu cümle, ABD’li Marena Lindberg’in Orgazm Diyeti adlı kitabından alıntıdır.
10
'Orgazm diyeti’ yapan kadınların cinsel doyuma daha kolay ulaştığını açıklayan Lindberg, kitabında, kadınların daha kolay orgazm olmasını sağlayacak diyet formülünü de veriyor

Son Dakika Orgazm Diyeti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı