Orgazm Diyeti - Son Dakika

Orgazm Diyeti

6 yıl önce

Orgazm ve beslenme ilişkisi.

1
Bu diyette dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ''Diyet süresince cinsel isteksizliğe yol açabilecek beyaz şeker, kahve, tütün ve soya ürünlerinden kaçınmak.
2
Normal vücut yapısına sahip olan kadınlar, günde bir kapsül balık yağı yutmalı. İkinci hafta iki, üçüncü hafta üç kapsül alınmalı.
3
Hormonlarımız ve bedenimiz bütün enerjilerini dışardan beslendiğimiz gıdalardan alırlar.
4
İri vücutlu kadınlar, kapsül miktarını 11’e kadar çıkarabilir. Ayrıca günde 15 gram siyah çikolata tüketilmelidir.
5
Çikolata, mutluluk hormonu serotonin salgılanmasını sağlar. Kahve gibi kafein içeren maddelerden uzak durmanız dinlenmiş ve cinsel arzuları olan bir bedene kavuşmanıza yardımcı olur.
6
Genel sağlık için kullanılan multivitamin, magnezyum, demir, çinko gibi kapsüllerin alınmasın yarar var.

7
Bu tarz vitaminlerin eksikliklerini yaşıyorsanız vücudunuz cinselliğe cevap vermiyor olabilir.
8
Doğru ve zamanında uygulanan diyet, sadece zayıflatmakla kalmıyor, aynı zamanda kadınların daha kolay orgazm olmasını da sağlıyor.
9
Bu cümle, ABD’li Marena Lindberg’in Orgazm Diyeti adlı kitabından alıntıdır.
10
'Orgazm diyeti’ yapan kadınların cinsel doyuma daha kolay ulaştığını açıklayan Lindberg, kitabında, kadınların daha kolay orgazm olmasını sağlayacak diyet formülünü de veriyor

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri